^
iPhone 13 rose gold

iPhone 13 w kolorze różowego złota

Jaromir Kopp

24 sierpnia 2021

Apple co jakiś czas dodaje nowe kolory, w których można wybrzydzać podczas zakupu urządzenia. Pozwala sobie również na zmiany w odcieniach już istniejących barw. Rzekome zdjęcia iPhone’a 13 pokazują jego obudowę we wspomnianym w tytule kolorze różowego złota. 

iPhone 13 Pro „rose gold”

https://twitter.com/duanrui1205/status/1428940189410291712

Niestety zdjęcia nie są wybitnej jakości, a i oświetlenie pozostawia sporo do życzenia. Utrudnia to ocenę autentyczności, ale również i samego koloru. 

Cechy budowy wysepki aparatów są zgodne z innymi przeciekami dotyczącymi zmian w budowie aparatów oraz zmian w ich procesie produkcji. Przypomnę, że Apple prawdopodobnie zastosuje lepszy wariant stabilizacji obrazu we wszystkich aparatach, a dodatkowo zmienił ich proces montażu, co ma przynieść oszczędności oraz większą elastyczność przy ew. problemach z produkcją części. Montaż „wysepki” ma się dobywać podczas finalnego montażu urządzenia. Wcześniej „wysepki” były dostarczane w całości.

Czy Wam podoba się barwa różowego złota na iPhone? Bo pamiętam swoją radość, gdy udało mi się kupić iPhone 5s złotego w dniu premiery, jednak wtedy ponoć było ich tylko kilkanaście w pierwszej dostawie do Polski.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy