^
Billie Eilish zapowiada „Happier Than Ever” w Apple Music Spatial Audio

Billie Eilish zapowiada „Happier Than Ever” w Apple Music Spatial Audio

Jaromir Kopp

13 sierpnia 2021

Billie Eilish opublikowała na swoim kanale YouTube nowy teledysk do utworu „Happier Than Ever”. Teledysk powstał we współpracy z Apple Music i zapowiada funkcję Spatial Audio. Dodatkowo w Apple Music znajdziemy playlistę wideo z wywiadem i teledyskami.

Apple Music nawiązało współpracę z Billie Eilish, aby promować nową funkcję Spatial Audio

Nowe wideo, które Eilish zamieściła na swoim oficjalnym kanale YouTube, pokazuje, jak jej najnowszy album, który został wydany 30 lipca 2021 roku, staje się zupełnie innym doświadczeniem w Dolby Atmos i jak pomaga w tym Spatial Audio.

Dodatkowo w Apple Music znajdziemy playlistę wideo z wywiadem oraz teledyskami.

„To autentycznie zrobiło się samo” – Billie Eilish mówi Apple Music o pisaniu swojego drugiego LP, Happier Than Ever. „To było po prostu naturalne”. W rozmowie z Brooke Reese z Apple Music 1 Eilish opowiada o procesie pisania, swojej nowej estetyce i wszystkim, czego nauczyła się od czasu, gdy stała się jednym z najważniejszych głosów w muzyce. Na tej specjalnej playliście znajdziecie tę rozmowę oraz wiele teledysków, a także nowy film, który jest wizualnym odzwierciedleniem tego, jak słucha się albumu w technologii Spatial Audio.

Spatial Audio jest moją ulubioną funkcją w dźwiękowym ekosystemie Apple. W nowych systemach można z niej korzystać nie tylko podczas oglądania filmów, ale i słuchania muzyki oraz na większej ilości urządzeń. Wymagane są słuchawki AirPods Pro lub Max.

Listen on Apple Music

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy