^
The Problem with Jon Stewart

„The Problem with Jon Stewart” wystartował, przynajmniej ze zwiastunem

Jaromir Kopp

21 lipca 2021

Serial komediowy prowadzony przez znanego z „The Daily Show …” komika wystartuje w Apple TV+ we wrześniu, jednak wczoraj pojawił się zwiastun nawiązujący do eskalacji „podboju” kosmosu przez prywatne firmy miliarderów. Dość rubaszny.

Start Jeffa Bezosa okiem Jona Stewarta

Program „The Problem with Jon Stewart” będzie prowadzony i produkowany przez Stewarta za pośrednictwem jego studia Busboy Productions. Producentami wykonawczymi serialu są Brinda Adhikari, wieloletni menedżer Stewarta, James Dixon, oraz Richard Plepler za pośrednictwem EDEN Productions, która ma podpisaną umowę na wyłączność z Apple. Chelsea Devantez jest główną scenarzystką, a Lorrie Baranek odpowiada za produkcję. Dodatkowo jak podaje Mac Daily News, produkcji telewizyjnej mają towarzyszyć podcasty.

Serial ma komentować w prześmiewczy (co widać po zwiastunie), sposób ważne dla społeczeństwa bieżące tematy. 

W zwiastunie główne role zagrali: Jason Alexander jako Bezos, mop, który wcielił się w Sir Richarda Bransona oraz Tracy Morgan i Adam Pally. Zresztą zobaczcie sami:

Śmieszne? Tak po amerykańsku trochę.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. aaziem

    imho ze strony Stewarta doskonały dobór metafory wizualnej do sytuacji

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.