^
loupedeck-live-mojmac

Loupedeck Live – co oferuje tańsza konsola do edycji

Przemysław Marczyński

9 czerwca 2021

Pracując przy obróbce zdjęć i wideo wielokrotnie zastanawiałem się, w jaki sposób mogę przyspieszyć moją pracę. Poznanie interfejsu aplikacji oraz skrótów klawiaturowych jest kluczowe, aby sprawnie obrabiać materiały cyfrowe. Jest jeszcze jeden sposób, który w jeszcze naturalniejszy sposób umożliwia nam błyskawiczne i wygodne tworzenie – konsola do edycji.

loupedecklive1

Od kilku miesięcy pracuję z urządzeniem Loupedeck CT. To najwyższy model popularnego panelu, o którym wspominałem w tym materiale wideo. Dla mnie sprzęt rewelacyjny, ale posiadający jedną wadę – cenę. Chociaż mówiąc o cenie jako wadzie, trzeba zawsze ugryźć się w język, bo z chwilą gdy sprzęt poprawia naszą wydajność, ten wydatek zwróci się błyskawicznie. Dlatego użyję słowa „dostępność”, bo nie każdy może sobie pozwolić na wydanie ponad 2000,00 złotych. Pojawia się rozwiązanie tego problemu – tańsza konsola Loupedeck Live.

loupedecklive

Ten materiał wideo opisuje moje doświadczenia z przesiadki na tańszą wersję Loupedeck’a. Jakie ograniczenia oferuje tańsza o tysiąc złotych konsola. Co jest w niej fajniejszego w porównaniu do droższego brata. Serdecznie zapraszam.

Konsolę Loupedeck Live można kupić u autoryzowanego partnera wzorniki.eu
Cena konsoli – około 1145,00 zł.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy