^

Moje aplikacje z iOS na MacBooku

Tomasz Wołkowski

4 czerwca 2021

Dzięki procesorom M1 możemy zainstalować aplikacje napisane dla iOS na MacBooku czy Macu Mini. W końcu mogę cieszyć się tą możliwością i dzięki temu poprawić jakość swojej pracy. Jeżeli wydaje Wam się podejrzane, że aplikacje z iOS mogą być użyteczne, to sprawdźcie moją listę faworytów.

Z jakich aplikacji „iPhone’owych”korzystacie na Maku?

Ciekawy jestem z jakich aplikacji korzystacie już na swoich Makach z M1. Czy przyniosło to dużo korzyści, czy raczej nie wpłynęło to na Waszą produktywność? Czy jednak zapomnieliście o możliwości instalowania aplikacji z iOS na Macach z procesorami Apple?

Oto aplikacje, z których korzystam:

Mój Tauron zobacz w App Store – produktywność.
Antyradio zobacz w App Store – radio
Furgonetka zobacz w App Store – narzędzia.
Zooplus zobacz w App Store – sklep.
LOTTO zobacz w App Store – zakłady.

 

A Wy jakie programy z iOS macie zainstalowane?

 

 

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Podatki

  Lotto? Podatek od nadziei 😉

 2. Adam

  Korzystałem z Instagrama, ale możliwość jego uruchomienia została dość szybko zablokowana czego nie rozumiem. Używam też DroneRadar, żeby sprawdzić czy tam gdzie pojadę, będzie można latać dronem.

  • Piterek

   ooo, nie wiedziałem … zaraz zainstaluję 🙂 – dzięki

 3. Boczek

  Czy da się zainstalować aplikacja canal +