^
Philips Hue

Philips Hue. Inteligentne światło HomeKit

Używacie w swoim domu inteligentne oświetlenie HomeKit? Dość sceptycznie podchodziłem do tego rodzaju akcesoriów. W zasadzie nie rozważałem inwestowania w oświetlenie spełniające wymogi inteligentnego mieszkania do chwili gdy w moje ręce wpadł zestaw Philips Hue.

Dlaczego polubiłem Philips Hue

W zasadzie ten materiał miał się nie pojawić na naszym kanale YouTube. Philips Hue nie są czymś nowym na rynku. Jednak po kilku dniach używania tego sprzętu chciałem Wam opowiedzieć dlaczego tak bardzo spodobały mi się inteligentne żarówki. I nie chodzi tu o możliwość automatycznego włączania oświetlenia lub projektowanie scen HomeKit. Zaskoczyły mnie zupełnie inne rzeczy o których opowiadam w nowym materiale wideo o Philips Hue.

Link do zakupu Philips Huesprawdź
Oficjalna strona żarówek Philips Huewww.philips-hue.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Piotr

    System Philips Hue użytkuję już od wielu lat. Rewelacyjnie sprawdzają się podłużnej lampy Play. Dzięku swojemu kształtowi oferują duże możliwości aranżacyjne. Polecam system Philip Hue jako jego wieloletni użytkownik