^
Klawiatura i mysz gwiezdna szarość

Żegnamy gwiezdną szarość… ostania szansa na zakupy

Jaromir Kopp

15 maja 2021

Apple od dziesięcioleci przyzwyczaił nas, że czasem każe dopłacać sobie za kolor. Tak też było z akcesoriami do iMaca Pro w ciemnym kolorze gwiezdnej szarości. Te jednak wydają się odchodzić do lamusa 

Do wyczerpania zapasów

Taki dopisek pojawia się,  gdy chcemy zamówić mysz, klawiaturę z polem numerycznym lub gładzik w kolorze gwiezdnej szarości w sklepie on-line Apple. Informacja o końcu sprzedaży nie widnieje przy klawiaturach, myszach i gładzikach w kolorze srebrnym. 

Jak wiecie, niebawem trafią do sprzedaży klawiatury, myszy i gładziki w różnych kolorach dostosowanych do gamy barw iMaców 24″. Jednak klawiatura z Touch ID (wersja z i bez pola numerycznego) będzie działać w pełni jedynie z komputerami wyposażonymi w procesory Apple.

Czy w przyszłości dla wersji „Pro” Maców pojawią się akcesoria w innych niż srebrne barwach, być może dowiemy się dopiero jesienią.

Mysz „Gwiezdna szarość” do kupienia taniej

Jeżeli zapałaliście chęcią posiadania myszy w wymierającym kolorze, to jest szansa, bo na Amazonie można kupić niedobitki myszy w kolorze gwiezdnej szarości 85 zł taniej, czyli tylko 15 zł drożej od srebrnej (414 zł).

Mysz gwiezdna szarość

Niestety w równie atrakcyjnych cenach ostały się tylko ciemne klawiatury w układzie niemieckim (QWERTZ).

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy