^
Pixelmator Pro za 50%

Pixelmator Pro za 50% ceny! Wersja 2.1 wprowadzi kadrowanie ML

Jaromir Kopp

13 maja 2021

Pixelmator uruchomił promocję na swój flagowy produkt Pixelmatora Pro i jednocześnie zapowiedział darmową dla zakupów w App Store aktualizację do wersji 2.1 ze znaczącymi nowościami.

Inteligentne kadrowanie w Pixelmator Pro 2.1

Oprócz czasowej przeceny do 95 zł Pixelmatora Pro w App Store  zapowiedzianorychłe udostępnienie darmowej aktualizacji do wersji 2.1.

Największą nowością nadchodzącego Pixelmatora Pro 2.1 będzie inteligentne przycinanie (kadrowanie). 

Narzędzie Kadrowanie przechodzi gruntowną metamorfozę z szeregiem usprawnień, a my chcieliśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jedną nową funkcję: ML Crop. Zobaczcie ją poniżej.

Co robi ML Crop? Analizuje kompozycję zdjęcia przy użyciu algorytmu uczenia maszynowego i daje ci sugestie, jak mógłbyś wykadrować zdjęcie, aby bardziej przyciągało wzrok. Przede wszystkim chcemy, aby ta funkcja była po prostu zabawą, dając ci kilka różnych perspektyw na zwykłe zadanie edycji zdjęć. I wygląda na to, że dokładnie tak będzie działać!

Nawet bez tego dodatku Pixelmatora Pro warto mieć. Jest to jak na cenę potężne narzędzie do edycji i kompozycji zdjęć i grafiki. Wykorzystuje wszystkie zalety macOS w tym możliwości procesorów Apple. 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. pawlak

  Coś się nie załączyło. W treści jest „Zobaczcie ją poniżej” a poniżej nic nie ma..

  • Jaromir Kopp

   Im chodziło o to co w akapicie niżej. Trzeba poprawić tłumaczenie

 2. Ipad

  Ciekawe dlaczego tylko na Mac. Czy iPad z M1 tego nie uciągnie?

  • Jaromir Kopp

   iPad ma inny system operacyjny jednak. Pewnie kiedyś zrobią, ale łatwo jest tylko z iPada na Maca, a w drugą już nie.