^
battlefield-ios

Battlefield zmierza na iOS

Przemysław Marczyński

22 kwietnia 2021

Najlepsza strzelanka wszech-czasów pojawi się na urządzenia mobilne. EA zapowiedziało nową odsłonę gry z serii Battlefield. W tym roku kolejna odsłona bitewnych potyczek pojawi się na konsole i komputery PC. Dla wielu osób ważniejszą informacją jest, że urządzenia mobilne również otrzymają swoją specjalną wersję gry.

Co wiemy o mobilnym Battlefield?

EA nie zdradza szczegółów. Wiemy natomiast, że gra wchodzi teraz w okres testów. Obok smartphone’ów będzie można pograć na tabletach.

 

Co o tej grze mówi Oskar Gabrielson, dyrektor generalny DICE:

„Nie dajcie się zwieść – to samodzielna gra. To zupełnie inna gra niż ta, którą tworzymy na konsole i PC, zaprojektowana specjalnie z myślą o platformach mobilnych. Jest tworzona od podstaw przez iToys, by możliwość grania w grę z serii Battlefield , gdzie tylko chcecie, stała się rzeczywistością. Możecie się spodziewać w pełni rozwiniętej gry, która sprawdzi wasze umiejętności. Gra mobilna wchodzi teraz w okres testowy, w związku z czym możecie się spodziewać kolejnych informacji.”

 

Możemy być niemal pewni, że zagramy na iOS

Za produkcję gry ma stanąć studio Industrial Toys. Obecnie są oni twórcami gry Midnight Star na iOS. Dodając do tego udział w rynku urządzeń iOS, sprawa wydaje się dość oczywista… nowy Battlefield trafi na iOS oraz iPadOS.

Źródło: EA.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy