^
WDI21 Jaromir Kopp HomeKit

Warszawskie Dni Informatyki 08-09 kwietnia 2021 również z HomeKit 

Jaromir Kopp

29 marca 2021

Warszawskie Dni Informatyki już po raz drugi odbędą się w systemie on-line. Drugi raz też mam zaszczyt wygłosić swoją prelekcję. Tym razem będzie ona dotyczyła HomeKit. Oczywiście na WDI będzie można zobaczyć setki innych wystąpień z pełnej gamy zagadnień IT. Wiele z nich dotyczy Apple.

Ponad 25 ścieżek tematycznych i 200 wystąpień na WDI21

Jednak zacznę od prywaty. Moja prelekcja nosi tytuł: 

HomeKit – inteligentny dom wg Apple od środka

Jest przeznaczona zarówno dla obecnych i przyszłych użytkowników HomeKit, jak i osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa w środku. Dlatego zapamiętajcie sobie daty 8-9 kwietnia 2021 i załóżcie darmowe (lub płatne, jeżeli chcecie mieć dłuższy dostęp) konto na WDI już teraz. Będę też wdzięczny za oceny, komentarze i pytania, które po prelekcji będzie można zadawać.

Największe wydarzenie IT dla specjalistów i studentów w Polsce – Warszawskie Dni Informatyki 

8 i 9 kwietnia (czwartek, piątek) odbędzie się XII edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób związanych z szeroko rozumianą informatyką i data science, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. 

WDI to przede wszystkim konferencja składająca się z ponad 200 prezentacji prowadzonych przez znanych ekspertów z Polski i zagranicy. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki – 26 ścieżek tematycznych, w tym między innymi: frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, data science, IoT, czy popularne w ostatnim czasie blockchain i kryptowaluty.

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT oraz data science, jak i młode start-up’y. 

W tym roku wydarzenie odbędzie się w pełni online – część konferencyjna dostępna będzie w bardzo wygodnej i elastycznej formule nagrań w formie VoD, nie zabraknie także transmisji na żywo i okazji do kontaktu z prelegentami. Na uczestników czeka również możliwości odwiedzenia wirtualnej hali wystawienniczej oraz umówienia się na indywidualne spotkania z rekruterami, podczas których znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania oraz przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie: www.WarszawskieDniInformatyki.pl.

Facebook
LinkedIn 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu swoim i organizatorów.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy