^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

26 marca 2021

Jak prawie w każdy piątek zapraszam Was do przejrzenia promocyjnych aplikacji dla iOS i macOS.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj chciałem Wam szczególnie polecić Singal, komunikator, który dba o naszą prywatność. W dobie pandemii może naszym dzieciom przyda się taka pomoc naukowa jak Chemia dla iOS. Ja zawsze miałem trudności z chemią. Poza tym ciekawym programem wydaje się być SheetPlanner dla macOS. Zapanujmy nad swoim życiem i poukładajmy nasze zadania tak, abyśmy mieli jeszcze trochę czasu dla siebie.

Pozostałe promocyjne aplikacje na weekend

Poniżej przedstawiam pełną listę aplikacji.

iOS:

Halide Mark II – Pro Camera zobacz w App Store – zdjęcia.
Crash Bandicoot: On the Run zobacz w App Store – gra.
Signal zobacz w App Store – prywatny komunikator.
Chemia zobacz w App Store – nauka.

macOS:

Octane X zobacz w App Store – grafika.
SheetPlanner zobacz w App Store – produktywność.
Who Wants To Be A Millionaire zobacz w App Store – gra.
Geofency | Time Trackin‪g zobacz w App Store – narzędzia.

 

 

 

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (12)
L

12 komentarzy

 1. sfinks

  Signal spoko, ale Telegram lepszy, bardziej wszechstronny. Poza tym na Signalu nie ma ani jednego znajomego, a na Tg całą rodzina i większość bliższych znajomych i trochę dalszych.

  • barts

   Telegram nie jest lepszy od szpiegującego Signal – CyberDefence24: „Jeden z australijskich ministrów padł ofiarą cyberataku, podczas którego zhakowano jego rządowy telefon. Zewnętrzny aktor uzyskał dostęp do danych kontaktowych zapisanych na urządzeniu, a następnie wykorzystał je do wyłudzania informacji od innych podmiotów, podszywając się pod szefa resortu. Wektorem ataku był popularny komunikator Telegram.”

   • sfinks

    ale to był phishing, a nie że typ złamał Telegrama, wykorzystał możliwości Telegrama, a ten atak świadczy o tym, że ten polityk to dupa, a nie o słabości komunikatora.

    • Tomasz Wołkowski

     Zgadzam się. Dokładnie tak jak mówisz.

 2. barts

  „Dzisiaj chciałem Wam szczególnie polecić Singal, komunikator, który dba o naszą prywatność” – poważnie???

  Tu inaczej to wygląda: „Signal był finansowany przez Radio Free Asia, agencją związaną z CIA. Amerykanie za jej pomocą operowali w Azji w ramach walki z komunistami. Oficjalnie wiadomo jedynie o ok. 3 mln dolarów, które w latach 2013–2016 trafiły do ojców założycieli Signala. Dziś kwota ta nie wydaje się duża, ale bez tego wsparcia komunikator by nie powstał. – Skoro zaawansowana technologia kryptograficzna Signal naprawdę stwarzałaby zagrożenie dla amerykańskiego rządu i władzy oligarchów, to po co rządzący by dofinansowali jego powstanie? – pyta amerykański dziennikarz Yasha Levine.”