^
Alt dawny option

Ktoś straci brwi. Marcowa konferencja odbędzie się w kwietniu

Jaromir Kopp

17 marca 2021

Kolejna zmiana planów. Zapowiadana na 16 marca prezentacja nowych produktów, która jednak „prześlizgnęła się” na 23 marca, odbędzie się dopiero w kwietniu. Z tego powodu też, pewien znany „hydraulik” straci brwi.

Nie ma zaproszeń, nie będzie konferencji

Apple zazwyczaj wysyła do mediów zaproszenia na konferencję tydzień wcześniej. Nie zmieniła tego również pandemia. Jednak zamiast zaproszeń wczoraj pojawiły się pogłoski o tym, że iPady Pro z ekranami mini-LED będą „gotowe” dopiero w kwietniu. Również prace nad systemem 14.5, który ma wspierać AirTagi, idą spokojnym tempem i raczej nie ma możliwości, aby nowe systemy trafiły do naszych urządzeń w przyszłym tygodniu. 

Wczoraj dowiedzieliśmy się też, że szanse na nowe słuchawki AirPods „3” przed jesienią są bliskie zeru, choć nie tak dawno pokazywano zdjęcia ich nowej wersji „gotowych do wysyłki”. Kto wie, może przeniesienie konferencji na kwiecień zmieni też coś w temacie słuchawek.

https://twitter.com/jon_prosser/status/1372127918588059648?s=20

Tak czy siak, niebawem najprawdopodobniej zobaczymy w końcu AirTagi, iPady Pro z ekranami mini-LED, być może coś jeszcze i Jona Prossera bez brwi.

Życzę nam, aby wygolenie brwi przez Prossera nie było najciekawszym wydarzeniem związanym z Apple w nadchodzących tygodniach.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. zemsta

    He, he – Cook specjalnie przesunął konferencje by zemścić się na FPT 😀