^
Ted_Lasso

„Ted Lasso” był 4. najchętniej oglądanym serialem w miniony weekend

Jaromir Kopp

12 marca 2021

Jak na „niszową” platformę streamingową Apple TV+, miejsce tuż za podium należy uznać za znaczący sukces. Oglądalność tego serialu najwyraźniej napędziły zasłużone nagrody. Ciekawe, jak będzie w ten weekend.

Jeszcze przed nagrodami Critics’ Choice Television Awards

Wzrost oglądalności, według raportu, może mieć związek z wygraną Jasona Sudeikisa na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów. Sudeikis, który gra tytułową rolę w serialu, zdobył nagrodę dla najlepszego aktora komediowego. Pierwsze, drugie i trzecie miejsce w miniony weekend zajęły: 

  • Wandavision (Disney+), 
  • Debris (Hulu),
  • Pacific Rim: The Black (Netflixa).

Jak informuje serwis Reelgood cytowany przez iMore

Po niedawnym zdobyciu Złotych Globów przez Jasona Sudeikisa Ted Lasso dokonuje spektakularnego powrotu jako 4. najczęściej oglądany serial w serwisie Reelgood w ten weekend we wszystkich amerykańskich serwisach streamingowych, plasując się obok WandaVision, Pacific Rim: The Black, Debris, Murder Among the Mormons.

Ted Lasso był w tym sezonie absolutną rewelacją, otrzymując nominację za nominacją i zgarniając kilka zwycięstw.

Sudeikis był bardzo skromny, gdy przyjmował swoją nagrodę Złotego Globu, która jest pierwszym tego typu wyróżnieniem dla aktora:

Czytałem mojemu synowi, Otisowi, książkę „Trzy pytania” Lwa Tołstoja, a on zadawał trzy pytania: „Kiedy jest najlepszy czas na robienie rzeczy? Co jest najwłaściwszą rzeczą do zrobienia? I kto jest najważniejszy?”. I to ostatnie pytanie, kto jest najważniejszy, to osoba, z którą jesteś. Więc w pewnym sensie odrzucam założenie bycia najlepszym aktorem, ponieważ moim skromnym zdaniem, najlepszym aktorem jest osoba, z którą grasz, więc chcę dać shout-out wszystkim ludziom, z którymi mam okazję grać w tym serialu.

Warto przypomnieć, że na koniec zeszłego weekendu Ted Lasso otrzymał kolejne nagrody tym razem od Critics’ Choice Television Awards oraz następne nominacje, za reżyserię dwóch odcinków.

Ciekawe, czy będzie to miało wpływ na notowania w ten weekend. 

Pamiętajcie, że dziś trafiają do TV+ kolejne odcinki „For all Mankind” i „Servant”.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy