^
Apple Watch w trybie oszczędzania energii

Aktualizacja watchOS 7.3.1 naprawia problem z ładowaniem Apple Watch s5 i SE

Jaromir Kopp

15 lutego 2021

Ostatnio kilka osób m.in. na grupie użytkowników zegarków, skarżyło się na problemy z ładowanie swoich Apple Watch s5 lub SE. Zegarki nie ładują się po wejściu do trybu Oszczędzaj energię. Uleczyć się tego na razie nie daje, możne jedynie zapobiegać.

Aktualizuj do watchOS 7.3.1, jeżeli zegarek działa!

Firma Apple wydała uaktualnienie watchOS 7.3.1, które zapobiega występowaniu wspomnianego problemu na urządzeniach Apple Watch Series 5 lub Apple Watch SE. Zalecamy uaktualnić zegarki Apple Watch, jak najszybciej!

Uaktualnienie można pobrać tradycyjnie za pomocą aplikacji Watch w iPhone (Watch > Ogólne > Uaktualnienia) lub wprost na zegarku (Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia oprogramowania).

Co zrobić, gdy mój zegarek już się nie ładuje?

Aby zweryfikować, czy już mamy problem, Apple radzi umieścić zegarek na standardowo używanej ładowarce. Jeżeli w ciągu 30 minut nie zacznie się ładować, to niestety klops.

Obecnie Apple nie podaje innego rozwiązania, niż kontakt ze Wsparciem Apple, zweryfikowanie awarii i dalsze działania już z autoryzowanym serwisem.

Więcej na ten temat znajdziecie w dokumencie: Jeśli Apple Watch Series 5 lub Apple Watch SE jest w trybie Oszczędzaj energię i nie ładuje się

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy