^
AVM_FRITZDECT_440_und_500

Inteligentny dom od FRITZ!

Przemysław Marczyński

3 lutego 2021

Znana niemiecka marka FRITZ! obok wysokiej jakość sprzętu sieciowego skupia swoją uwagę na inteligentnym domu. Firma AVM wprowadza na rynek nowe urządzenia Smart Home, które będą współpracować z routerami tej firmy. Obok żarówki LED FRITZ!DECT 500 klienci otrzymają przycisk FRITZ!DECT 440, który w mojej ocenie jest wyjątkowo ciekawą propozycją.

Kontroluj swój Smart Dom

AVM_FRITZDECT_440_Ambiente
FRITZ!DECT 440 to pilot zdalnego sterowania. Posiada ztery konfigurowalne przyciski pozwalające zarządzać temperaturą i oświetleniem. Dla wygody obsługi wprowadzono ekran typu e-papier pozwalając nam kontrolować parametry urządzeń naszego inteligentnego domu.

Strona produktu: pl.avm.de/produkty/fritzdect/fritzdect-440
Cena: 249,00 zł

Inteligentna żarówka


LED FRITZ!DECT 500 świecąca kolorowym i białym światłem obsługuje standard DECT ULE i umożliwia szybkie połączenie z siecią domową FRITZ! poprzez wciśnięcie przycisku. Jasność można płynnie zmieniać dzięki inteligentnemu systemowi sterowania światłem, co pozwala dostosować żarówkę do swoich potrzeb.

Strona produktu: pl.avm.de/produkty/fritzdect/fritzdect-500
Cena: 139,00 zł

Miej oko na wszystko dzięki aplikacji FRITZ!App Smart Home

AVM udostępniła także bezpłatną aplikację FRITZ!App Smart Home do zarządzania urządzeniami w inteligentnym domu. Aplikacja przeznaczona jest dla systemów Android oraz iOS i można jej używać zarówno w domu jak i zdalnie. Chcesz wyłączyć światło będąc poza domem? Sprawdzić, czy rower elektryczny już się naładował? Teraz to bardzo łatwe. W aplikacji znajduje się zestawienie urządzeń FRITZ! Smart Home, a jej interfejs można spersonalizować.

Strona aplikacji FRITZ!App Smart Home: pl.avm.de/produkty/fritzapps/fritzapp-smart-home

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy