^
Ted Lasso

Cztery nominacje do Złotych Globów dla Apple TV+

Jaromir Kopp

3 lutego 2021

Do tej pory Apple nie miało szczęścia do Złotych globów. Rok temu nominację otrzymał „The Morning Show”, ale nagrody nie zdobył. W tym roku szanse są większe.

Ted Lasso z dwiema nominacjami

Wyjątkowo lubiany przez widzów, ale i krytyków serial komediowy „Ted Lasso” otrzymał nominację w kategorii „Najlepszy telewizyjny serial muzyczny lub komediowy” oraz „Najlepszy występ aktora w muzycznym lub komediowym serialu telewizyjnym” dla Jasona Sudeikisa (nagroda zdobyta). 

Kolejne nominacje Apple zdobył za „Na lodzie” dla Billa Murraya w kategorii „Najlepszy występ aktora w roli drugoplanowej w dowolnym filmie kinowym”.

Na lodzie

O statuetkę Złotego globu będzie też walczyć „Sekret wilczej gromady” w kategorii najlepszego pełnometrażowego filmu animowanego.

Sekrety wilczej gromady

Konkurencja jest silna, ale tym razem Apple ma spore szanse na statuetki. Więcej: Apple.

A Wy jak obstawiacie szanse? Ja trzymam kciuki za Tedem Lasso, a w zasadzie Jasona Sudeikisa oraz za Billa Murraya.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy