^

Setapp wprowadza grupowanie tematyczne

Tomasz Wołkowski

23 stycznia 2021

Setapp to platforma, która daje nam do dyspozycji wybór z ponad 200 programów. Abonament to 9,99 Euro miesięcznie. Wydaje się, że cena jest do przyjęcia. Osobiście korzystam z Setapp już od prawie 2 lat i była to decyzja naprawdę dobra. Znajdziemy tam wiele programów, również te znane jak Ulysses czy Bartender.

„Collections”

Setapp wprowadza ułatwienie dla użytkowników. Pojawiła się zakładka „Collections”. Grupuje ona aplikacje o tej samej tematyce w jeden „katalog”. Znajdziemy w nim wszystkie programy, dostępne w Setapp odnośnie danego tematu np. pisanie, narzędzia, streaming and gaming. W momencie, gdy chcielibyśmy zainstalować wszystkie aplikacje z danej kolekcji, możemy to zrobić jednym kliknięciem, bez konieczności instalowania  każdego programu osobno. W przyszłości twórcy Setapp chcą, abyśmy sami mogli sobie tworzyć swoje własne „Collections”.

 

Ja osobiście polecam Setapp, mimo tak nielubianego formatu abonamentowego.

 

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy