^
steve-jobs-digital-mojmac

Czym była technologia dla Steve’a Jobsa?

Przemysław Marczyński

14 stycznia 2021

Steve Jobs nie tylko był założycielem Apple. Jego największym atutem była pełna energii osobowość. Inspirował ludzi i pociągał ich za sobą. Brzmi naiwnie i dziwnie? To dziś zabieram Was do miejsca, gdzie technologia miała duszę i nie była tylko maszynką do robienia pieniędzy. Zajmijcie wygodnie miejsca i zobaczcie sami, dlaczego Steve Jobs do dziś jest ceniony w świecie liderów technologii.

Steve Jobs na konferencji All Things Digital Conference

Serwis All Things Digital udostępnił archiwalne materiały z konferencji D: All Things Digital Conference. Od 2003 roku było to miejsce, gdzie ważne osoby świata technologii prezentowali swoje nowe produkty i rozmawiali o cyfrowym świecie. Steve Jobs był tam jednym z gości i właśnie wywiady z nim zostały udostępnione za darmo w aplikacji Podcasty. Jest tu 6 odcinków zawierających spotkania z szefem Apple – Stevem Jobsem. Wystąpienia były zarejestrowane w latach 2003 – 2010. Każdy z epizodów trwa około półtorej godziny. I będą to jedne z lepiej spędzonych chwil, jeśli interesujesz się technologią.

steve-jobs-digital-1

Wizja Steve’a Jobsa

Szanuję Jobsa. Steve to jedna z tych osób, której nie zepsuły korporacyjne układy i pieniądze. Wiedział dokładnie czego chce. Fantastycznie się słycha co o nowych technologiach mówi Jobs. Chociaż z punktu widzenia świata cyfrowego, jest to odległa historia, to cele, ambicje i pasja są tu nadal warte szczególnej uwagi.

Gorąco Was zachęcam do tej refleksyjnej wycieczki po świecie Steve’a Jobsa i jego wizji świata i biznesu. Ta lekcja warta jest każdej minuty naszego czasu. Znajdziecie ją w aplikacji Podcasty.

Zdjęcia: All Things Digital Conference

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *