Zapraszam Was na WDI 2020 z radością tym większą, że będzie można zobaczyć na nich moją skromną prelekcję o historii zmian procesorów w komputerach Apple. Jednak na WDI znajdziecie więcej poważnych tematów i to wiele dotyczących Apple, programowania w Swift i technologii nam bliskich. Oczywiście poruszane są zagadnienia z każdej dziedziny IT, a wszystko będzie dostępne w wygodnej formie VoD. Podczas wydarzenia odbywają się też targi pracy.
Dla fanów Apple i deweloperów związanych z platformami tej firmy znajdzie się na WDI wiele materiałów. Wystarczy na stronie z prelekcjami wyszukać słowa kluczowe np. „Apple”, „Swift”, „T2”, „M1”. Również użytkownicy mogą się czegoś dowiedzieć w przystępnej formie. Poziom „trudności” prelekcji jest oznaczony w opisach. Dlatego gorąco zachęcam do uczestnictwa (za darmo) w tej konferencji z dowolnego miejsca na świecie.
Jeżeli szukacie pracy w szeroko pojętym IT, też warto zajrzeć na WDI. Dla wysyłających CV są przewidziane atrakcyjne nagrody.
A teraz kilka słów od organizatorów imprezy (Fundacja Academic Partners, warszawskie uczelnie i inni).
WDI to przede wszystkim dużej skali konferencja:
WDI to również największe w Polsce targi pracy IT / data science, na których można:
Już w tym tygodniu, 11 i 12 grudnia (piątek, sobota) odbędzie się XI edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób związanych z szeroko rozumianą informatyką i data science, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.
WDI to przede wszystkim konferencja składająca się z ponad 150 prezentacji prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki – ponad 22 ścieżki tematyczne, w tym między innymi: frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, data science, IoT, czy popularne ostatnimi czasy blockchain i kryptowaluty.
Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT oraz data science, jak i młode start-up’y.
W tym roku wydarzenie odbędzie się w pełni online – część konferencyjna dostępna będzie w bardzo wygodnej i elastycznej formule nagrań w formie VoD, nie zabraknie także transmisji na żywo i okazji to kontaktu z prelegentami. Na uczestników czeka także możliwości odwiedzenia wirtualnej hali wystawienniczej oraz umówienia się na indywidualne spotkania z rekruterami, podczas których znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania oraz przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie: www.WarszawskieDniInformatyki.pl.
Zapraszamy!
Markę Synology kojarzycie zapewne z urządzeniami NAS. Te świetne dyski sieciowe dają możliwość przechowywania bezpiecznie…
Na rynek wchodzą dwa nowe głośniki marki Sonos: Era 100 i Era 300. Model Era…
Akcesoriów, które możemy dodać do naszego inteligentnego domu jest coraz więcej. Do tego zacnego grona…
Wiecie, że jedna z najlepszych baz danych - FileMaker (obecnie zmieniana jest nazwa na Claris),…
Elon Musk wszedł na Twittera i zrobił rewolucje. Ostateczną ocenę jego poczynań w tym serwisie…
Ten produkt miał już nie istnieć. Kiedy pojawiły się informację, że Apple nie przedłuży życia „dużego”…
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.