^
Warszawskie Dni Informatyki 2020

Warszawskie Dni Informatyki 2020: 11-12 grudnia on-line dla wszystkich!

Jaromir Kopp

9 grudnia 2020

Zapraszam Was na WDI 2020 z radością tym większą, że będzie można zobaczyć na nich moją skromną prelekcję o historii zmian procesorów w komputerach Apple. Jednak na WDI znajdziecie więcej poważnych tematów i to wiele dotyczących Apple, programowania w Swift i technologii nam bliskich. Oczywiście poruszane są zagadnienia z każdej dziedziny IT, a wszystko będzie dostępne w wygodnej formie VoD. Podczas wydarzenia odbywają się też targi pracy.

Warszawskie Dni Informatyki 2020

Dla fanów Apple i deweloperów związanych z platformami tej firmy znajdzie się na WDI wiele materiałów. Wystarczy na stronie z prelekcjami wyszukać słowa kluczowe np. „Apple”, „Swift”, „T2”, „M1”. Również użytkownicy mogą się czegoś dowiedzieć w przystępnej formie. Poziom „trudności” prelekcji jest oznaczony w opisach.  Dlatego gorąco zachęcam do uczestnictwa (za darmo) w tej konferencji z dowolnego miejsca na świecie.

WDI 2020 to też targi pracy

Jeżeli szukacie pracy w szeroko pojętym IT, też warto zajrzeć na WDI. Dla wysyłających CV są przewidziane atrakcyjne nagrody. 

A teraz kilka słów od organizatorów imprezy (Fundacja Academic Partners, warszawskie uczelnie i inni).

WDI to przede wszystkim dużej skali konferencja:

  • pokrywająca (prawie) wszystkie główne obszary informatyki i data science,
  • składająca się z 22+ ścieżek tematycznych, 150+ wystąpień,
  • prowadzonych przez uznanych ekspertów prezentujących wiedzę na podstawie praktycznych doświadczeń.

WDI to również największe w Polsce targi pracy IT / data science, na których można:

  • spotkać wszystkich pracodawców w jednym miejscu: zarówno startupy, jak i liderów swoich branż oraz firmy zagraniczne,
  • poznać oferty pracy / praktyk z niejawnych rekrutacji.

Już w tym tygodniu, 11 i 12 grudnia (piątek, sobota) odbędzie się XI edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób związanych z szeroko rozumianą informatyką i data science, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. 

WDI to przede wszystkim konferencja składająca się z ponad 150 prezentacji prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki – ponad 22 ścieżki tematyczne, w tym między innymi: frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, data science, IoT, czy popularne ostatnimi czasy blockchain i kryptowaluty.

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT oraz data science, jak i młode start-up’y. 

W tym roku wydarzenie odbędzie się w pełni online – część konferencyjna dostępna będzie w bardzo wygodnej i elastycznej formule nagrań w formie VoD, nie zabraknie także transmisji na żywo i okazji to kontaktu z prelegentami. Na uczestników czeka także możliwości odwiedzenia wirtualnej hali wystawienniczej oraz umówienia się na indywidualne spotkania z rekruterami, podczas których znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania oraz przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie: www.WarszawskieDniInformatyki.pl.

Warszawskie Dni Informatyki 2020 info

Zapraszamy!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy