^
iPhone 11

Program wymiany ekranów w iPhone’ach 11 mających problem z dotykiem

Jaromir Kopp

5 grudnia 2020

Apple uruchamia program naprawczy dotyczący iPhone’ów 11 mających problem z modułem dotyku. Akcja obejmuje iPhone’y 11 wyprodukowane w okresie od listopada 2019 do maja 2020.

Program naprawczy dla iPhone’ów 11 mających problem z dotykiem

Apple ustaliło, że niewielki procent wyświetlaczy iPhone’ów 11 może przestać reagować na dotyk w związku z problemem z modułem wyświetlacza. Dotknięte tym problemem urządzenia zostały wyprodukowane między listopadem 2019 a majem 2020 roku. Uwaga: Program obejmuje iPhone’y 11 z opisaną wadą przez 2 lata od pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia.

Program naprawczy obejmuje tylko określoną serię urządzeń, dlatego przed udaniem się do serwisu należy bezwzględnie sprawdzić w wyszukiwarce numerów seryjnych, czy egzemplarz należy do tej partii.

Wyszukiwarka znajduje się na stronie: Program naprawczy modułów wyświetlacza iPhone’ów 11  mających problem z dotykiem

Jeżeli nie możesz znaleźć numeru seryjnego swojego urządzenia, to spróbuj zalogować się swoim Apple ID i sprawdzić na dole strony sekcję urządzenia. 

Jeżeli iPhone kwalifikuje się do programu, należy wykonać archiwizację danych do iCloud lub za pomocą kabla do komputera i następnie umówić się z autoryzowanym serwisem Apple np. za pomocą strony https://getsupport.apple.com, lub aplikacji Wsparcie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: iPhone 11 Display Module Replacement Program for Touch Issues 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Paweł

  Dzięki za info. Na szczęście moja sztuka nie kwalifikuje się do programu 🙂

  • Marey

   Mój jest z 24 listopada 2019 i tez się nie kwalifikuje wg strony.

   • Paweł

    Marey, a gdzie mogę sprawdzić datę produkcji?

    • Marey

     Ja sprawdzam programem 3uTools http://www.3u.com/