^
konferencja-synology

Konferencja Synology – 2021 AND BEYOND

Przemysław Marczyński

5 grudnia 2020

Zapraszamy Was gorąco na wydarzenie, któremu patronuje Synology. Każdy, kto szukał możliwości archiwizacji swoich danych zapewne rozpoznaje tę markę. Synology tworzy serwery NAS, pozwalające bezpiecznie i wydajnie przechowywać dane. I tu właśnie rozpoczyna się historia zbliżającego się wydarzenia.

O przechowywaniu danych i bezpieczeństwie

Już w poniedziałek będzie można uczestniczyć w Konferencji 2021 AND BEYOND, gdzie Synology zaprezentuje najnowsze rozwiązania pomagające w ochronie danych. Jedną z najważniejszych informacji, jaka zostanie upubliczniona podczas tego wydarzenia będzie system DSM 7.0. Urządzenia firmy Synology pracują pod kontrolą DiskStation Manager (DSM), oferując swoim użytkownikom wiele ciekawych rozwiązań do przechowywania danych, tworzenia treści oraz ich udostępniania. Nie zabraknie informacji oraz pomysłów na to, w jaki sposób możemy organizować coraz cenniejsze dla nas dane.

Data i rejestracja na konferencję 2021 AND BEYOND

Wydarzenie będzie miało miejsce już w poniedziałek 7 grudnia 2020 roku o godzinie 13:00. Dostęp do konferencji 2021 AND BEYOND jest darmowy, a jedynym wymogiem jest rejestracja na stronie Synology.

Wszystkich zainteresowanych ochroną danych i sposobami archiwizacji plików gorąco polecamy.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy