^
tp-link-ethernet-usbc-mojmac2

Gigabitowa karta sieciowa od TP-Link dla urządzeń Apple

Przemysław Marczyński

17 listopada 2020

Z myślą o użytkownikach potrzebujących wyjątkowo stabilnego połączenia z siecią, TP-Link wprowadza kartę sieciową Ethernet ze złączem USB-C. 

Karta UE300C pozwoli na podłączenie dowolnego urządzenia do sieci przy użyciu kabla. Sprzęt został przygotowany w głównej mierze dla nowych komputerów Apple wyposażonych w port USB-C. Karta będzie działać również iPadem posiadającym ten port. Nie będziemy musieli instalować żadnych dodatkowych sterowników. Po podłączeniu karty do komputera/tabletu będziemy mogli korzystać z przepustowości 1000 Mb/sekundę. 

Niewielkie rozmiary

tp-link-ethernet-usbc-mojmac

Nowa karta sieciowa od TP-Link jest wyjątkowo małych rozmiarów – 71 x 26 x 16.2 mm. Waga to zaledwie 20 g. Dzięki przemyślanej konstrukcji kabel zgina się i tym samym minimalizując swoją wielkość. To wszystko sprawia, że sprzęt jest wyjątkowo mobilny i będzie doskonałym akcesorium, które nie zwiększy naszego podróżnego ekwipunku. 

Cena i gwarancja

TP-Link wycenił kartę UE300C na około 70 złotych. Gwarancja to aż 36 miesięcy. 

Oficjalna strona TP-Link UE300C

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy