^
iphone12-mini-max-przedsprzedaz-mojmac

Dziś rusza przedsprzedaż najmocniejszego iPhone’a

Przemysław Marczyński

6 listopada 2020

Sklep Apple już zamknięty dla chcących kupić iPhone’a. O godzinie 14:00 będzie można kupić najlepszego iPhone’a z rodziny telefonów Apple. Za iPhone’a 12 Pro Max zapłacić będziemy mogli nawet siedem tysięcy złotych.

Dziś przedsprzedaż. Telefon otrzymasz później

Od godziny 14:00 na stronie www.apple.pl będzie można skladać zamówienie na nowego iPhone’a. Jednak na odbiór telefonu będziemy musieli jeszcze poczekać. Nowe słuchawki trafią do właścicieli za tydzień – 13.11.2020 r.

Kto pierwszy ten lepszy

Kiedyś jeździło się do Niemiec i czekało w długich kolejkach, żeby mieć telefon jako pierwszy. Dziś będzie mieć znaczenie szybkość, z jaką będziemy w stanie wpisać nasze dane i miejsce dostawy. Trudno oszacować ile telefonów pojawi się w poslkiej dystrybucji. Nie wiadomo również, jakie jest zainteresowanie i czy Apple udźwignie ilość zamówień. W mojej ocenie nowe telefony mogą być prawdziwymi „strzałami w dziesiątkę”. Myślę tu szczególnie o wersji mini, tanim bracie iPhone’a 12. Najważniejszą rolę gra tu niska cena, która zaczyna się od 3599,00. Temat jest o tyle ciekawy, że w porównaniu do swojego „zwykłego” odpowiednika tak naprawdę nic oprócz mniejszego ekranu nie zostału mu zabrane. Praktycznie wszystkie funkcje z iPhone’a 12 ma również iPhone 12 mini, a jego mneijszy rozmiar dla wielu jest kolejnym atutem do zakupu. Warto zatem o 14:00 odłączyć sąsiadów od sieci, aby nikt nie wyprzedził nas przy dokonywaniu zamówienia 🙂

Ceny nowych iPhone’ów

W ofercie pojawią się zarówno najtańsze, jak i najdroższe słuchawki. Będziemy mogli wydać ponad siedem tysięcy na telefon, co jest astronomiczną kwotą. Na drugiej stronie szali jest najtańszy z nowych iPhone’ów – model mini za 3599,00 zł

Ceny iPhone 12 Pro:
– 128GB – 5699,00 zł
– 256 GB – 6199,00 zł
– 512 GB – 7199,00 zł

Ceny iPhone 12 mini
– 64 GB – 3599,00 zł
– 128 GB – 3849,00 zł
– 256 GB – 4349,00 zł

Apple jak zawsze zrobiło to dobrze. Po przesunięciu premiery iPhone’a wiele osób czekało na nowy telefon. W pierwszej kolejności oddano nam znane już modele iPhone 12 i iPhone 12 Pro (zobacz jaki jest szybki). Zaspokojono pierwszą potrzebę i niecierpliwi nabyli już swoje telefony. Prawdziwe smaczki zostawiono na potem. Apple potrafi igrać z potrzebami swoich klientów dozując im przyjemności. Wcale się nie zdziwię, jak pojawią się osoby, które niedawno kupiły nową słuchawkę i dziś również ustawią się w kolejce po nowy model. Bo dziś do oferty wejdą telefony, które w swojej formie są prawdziwymi nowościami, a nie przeciągnięciem linii produktowej z kolejnym numerkiem. Wiele osób czekało na mniejszego iPhone’a i dziś wreszcie się doczeka.

Oficjalna strona iPhone’a – www.apple.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy