^
Apple Event 10 listopada ester eggs

Konferencja listopadowa również na YouTube. Kiedy i jak oglądać

Jaromir Kopp

3 listopada 2020

Wczoraj Apple ogłosił, że kolejna konferencja i to najważniejsza w rym roku, a może i w dziesięcioleciu, odbędzie się o 7 dni wcześniej niż, przewidywaliśmy, czyli 10 listopada. Najważniejsza, bo Apple zaprezentuje pierwsze komputery z własnymi procesorami Apple Silicon opracowanymi na bazie architektury ARM. Znany je już dobrze z iPadów, iPhone’ów i praktycznie wszystkich urządzeń Apple. Są już nawet w komputerach jako koprocesor T2.

10 listopada zobaczymy jak będzie wyglądać przyszłość komputerów

To nie są słowa na wyrost. Przypomnę, że Microsoft zaczął wydawać Windows na komputery z ARM już kilka lat temu. Na razie z miernym efektem, ale to się niebawem zmieni. Znów katalizatorem będzie Apple. Dlatego tak ważny jest debiut Maców z Apple Silicon oraz listopadowa konferencja.

Tą najważniejszą konferencję będzie można oglądać tradycyjnie na stronie Apple Events oraz na Apple TV w aplikacji TV jako jeden z kanałów. Dodatkowo dla wszystkich, którzy mogą mieć problem z odtwarzaniem strumienia od Apple, kolejny raz konferencja na żywo trafi do serwisu YouTube.

Przypominam, że na wspólnym wirtualnym oglądaniu spotykamy się we wtorek 10 listopada chwilę przed 19.00. Zarezerwujcie 2 godziny.

Być może poza Apple Silicon zobaczymy jeszcze AirTags, za co też trzymam kciuki.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy