^
Severance Christopher Walken

Christopher Walken kolejny aktor zwerbowany przez Apple do „Severance”

Jaromir Kopp

3 listopada 2020

Apple nie ustaje w trudach wypełnienia oryginalnymi treściami niedostępnymi nigdzie indziej, swojego serwisu VOD TV+. Jest on wg informacji z prospektu Canal+ w Polsce znacznie bardziej popularny niż Amazon Prime Video, czy VOD TVP. W 2019 roku miał 170 tysięcy abonentów (w tym oczywiście „darmowych”). Kolejne dzieło, do którego Apple pozyskało oskarowego aktora Christophera Walkena, powinno jeszcze poprawić ten wynik.

Apple kompletuje obsadę do thrillera „Severance”

Jak informuje szeroko cytowany w mediach serwis Deadline, kolejną gwiazdą zwerbowaną do nowego serialu produkowanego dla Apple jest Christopher Walken. To bardzo charakterystyczny aktor, zdobywca Oskara za rolę w „Łowcy jeleni”. Większości z nas utkwił w pamięci jako Kapitan Koons z Pulp Fiction. To bardzo silne wsparcie dla ekipy kręcącej thriller.

Przypomnę, że wcześniej do pracy przy „Severance” zwerbowano: Johna Turturro, Tramella Tillmana, Jen Tullock, Zacha Cherry, czy Britt Lower .

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w październiku, data premiery w TV+ nie jest jeszcze ustalona.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy