^
iOS-macOS-iPadOS-watchOS-tvOS-HomePod-ikony-1280x640

0

iOS 14.2 beta 4 dla deweloperów wypuszczony

Michał Walendowski

21 października 2020

Apple wypuściło iOS 14.2 beta 4 jak zwykle dla deweloperów i osób zapisanych w programie beta testów nowych wersji systemu iOS. Jeżeli jesteś zapisany do tego programu i nie widzisz jeszcze aktualizacji, to nie martw się, pojawi się ona wkrótce i u Ciebie. Cierpliwie sprawdzaj status aktualizacji na swoim iPhone’ie.

Co nowego przynosi aktualizacja?

Jak zwykle na pierwszy rzut oka widoczne są zmiany kosmetyczne, które skupiają się na Centrum Sterowania. Nowością jest możliwość dodania przycisku dedykowanego specjalnie dla Shazam. Ponadto pojawia się nowy, a raczej przeprojektowany przycisk dla AirPlay. Czy coś więcej? Tego na razie nie wiemy, wszelkie zmiany pod powłoką graficzną są na razie owiane tajemnicą.

Chciałoby się powiedzieć, że widać, iż nie wiele zmian widać. Jest to jednak już czwarta odsłona iOS 14.2 w wersji beta. Sama numeracja wskazuje na to, że zmiany w wersji finalnej powinny być widoczne w porównaniu do iOS 14.1, jak również to, że czwarta wersje bety nie byłaby wymagana, gdyby chodziło o zmiany kosmetyczne. Pozostaje testować stabilność tej wersji i czekać na uwidocznienie się nowości.

Michał Walendowski

Zaczynał od rozbitego iPhone'a 2G. Ma na swoim koncie kilka publikacji, które zajmowały topowe miejsca w iBooks jak „101 trików na Twoim iPhone'ie”. Autor i właściciel strony www.pokolenieiphone.pl. Na co dzień Starszy Specjalista ds. IT, który lubuje się w iOS, a stroni od Androida.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy