^
watchOS 7.0.3 Apple Watch s3

watchOS 7.0.3 tylko dla Apple Watch s3, naprawia uciążliwe błędy

Jaromir Kopp

20 października 2020

Apple wczoraj wieczorem udostępnił aktualizację watchOS 7.0.3 przeznaczoną wyłącznie dla Apple Watch s3. Zegarki serii 4, 5 i nowsze nadal korzystają z wersji watchOS 7.0.2.

Apple Watch s3 i problem z restartami

Użytkownicy zegarków serii trzeciej uskarżali się, że po aktualizacji do watchOS 7 ich Apple Watch s3 zrobiły się niestabilne. Aktualizacja watchOS 7.0.3 ma naprawić problemy związane tylko z s3 w tym problem polegający na tym, że Apple Watch Series 3 może nieoczekiwanie uruchomić się ponownie w przypadku niektórych użytkowników.

Aktualizację można wykonać za pomocą sparowanego iPhone’a (aplikacja Watch -> Ogólne -> Uaktualnienia) lub w zegarku (Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia …). Należy pamiętać, że po pobraniu pliku, instalacja rozpocznie się tylko, gdy Apple Watch będzie na ładowarce, a w baterii będzie przynajmniej 50% ładunku.

Dajcie znać, czy Wam ta aktualizacja pomogła.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy