^

Nowe etui do iPhone’a 12 warte szczególnej uwagi

Przemysław Marczyński

19 października 2020

Kupujecie nowy telefon od Apple? Kolejnym zakupem będzie idealnie dopasowane etui. Na rynku znajdziecie wiele produktów, które będą prześcigać się w swojej ofercie, kusząc swoimi możliwościami. Dziś mogę Wam zagwarantować, że poniższe pokrowce na iPhone’a 12 warte są wyjątkowej uwagi.

Mujjo

mujjo3

Skóra i perfekcyjne dopasowanie. Te dwa słów najlepiej przedstawiają nowy etui do iPhone’a 12. Obok wyjątkowego wykonania będziecie mogli nabyć etui w jednym z czterech wyjątkowych kolorów. Mujjo oferuje etui w wersji „portfel” posiadający kieszeń na karty kredytowe. Można też nabyć wersję o 5 Euro tańszą bez dodatkowego wszycia na plecach. Mujjo to stylowy i elegancki wygląd.

Mujjo etui

Cena: od 44,90 Euro

Catalyst Vibe Series for iPhone

Wyjątkowe zabezpieczenie telefonu nie musi być toporne i ciężkie. Catalyst wprowadził Vibe, aby dać nam pewność, że iPhone 12 będzie doskonale chroniony nawet przy upadku z 3 metrów. Specjalne uchwyty pozwalają zawiesić telefon na karabińczyku lub innych zawieszkach, które możemy przymocować do spodni bądź plecaka. Przy tak dużej odpowenoeści na uszkodzenia samo etui nie dodaje telefonowi nadmiernej grubości i szerokości. iPhone nadal prezentuje swoją wyjątkowo smukła sylwetkę.

Catalyst Case dla iPhone 12
Cena: od 39.99 dolarów

Twelve South BookBook vol. 2 for iPhone

Prawdziwie ekscentryczne etui. Ma w sobie zarówno wyjątkowy styl, jak również świetnie sprawi się dla osób noszących „wszystko” przy telefonie. Wiele kieszeni pozwala umieścić w nim kilka kart kredytowych. Etui chroni ekran, dzięki czemu możemy nosić iPhone’a swobodnie w plecaku. Jeśli będziemy chcieli „odchudzić” nasz telefon łatwo odepniemy plecki, aby móc korzystać z samego telefonu.

BookBook vol. 2
Cena: od 69.99 dolarów

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. MHM

    Do korekty – „odpowenoeści”