^
adobe-max-mojmac

Konferencja Adobe Max za darmo

Przemysław Marczyński

5 października 2020

Za wejściówkę na tą konferencję, trzeba było zapłacić ponad 1200 dolarów. Dla osób tworzących cyfrową sztukę obrazu i wideo z pewnością były to dobrze wydane pieniądze. Dziś możliwość udziału w sesjach Adobe Max będzie nas kosztować zaledwie kilka kliknięć plus założenie konta na Adobe.com. Zdecydowanie warto skorzystać z tej okazji.

Najlepsi z najlepszych

W czasie konferencji Adobe Max, prezentowane są nowe produkty tej firmy. Ważniejszym aspektem tego wydarzenia są jednak ludzie, którzy pojawiają się na scenie. Zaproszeni są wybitni twórcy, mistrzowie w swojej dziedzinie. Mnie najbardziej interesują sesje o fotografii i wideo. Tu z ogromnym zainteresowaniem będę wypatrywał prezentacji chociażby Annie Leibovitz, wyjątkowej mistrzyni portretu.

Bogactwo prezentacji

adobe-max-kalendarz
Adobe Max to ponad 350 sesji oraz 56 godzin warsztatów, spotkań i wykładów. Po zarejestrowany się będziecie mogli ustalić harmonogram wydarzeń na które chcecie pójść. Adobe świetnie to zorganizowało tworząc wirtualną tablicę z opisami sesji i rezerwując nam odpowiednie miejsca i terminy tak, abyśmy z rozpędu nie zaplanowali kilku wydarzeń w jednej chwili. A będzie w czym wybierać. Od podstaw obsługi aplikacji Lightroom i innych narzędzi Adobe, po podstawy tworzenia wideo i grafiki. Będą również spotkania o wykorzystaniu iPad’a w pracy z tworzeniem obrazu.

adobe-max-agenda

Zarezerwujcie sobie czas od 20 do 22 października. Trudno będzie nie skorzystać z takiej okazji zobaczenia jak pracują zawodowcy z materiałem foto, wideo i grafiką. Sam nie miałem okazji nigdy uczestniczyć w tym spotkaniu chociaż śledzę je dość skrupulatnie od lat. W tym roku z ogromną przyjemnością pojawię się na Adobe Max do czego i Was gorąco zachęcam.

Po więcej informacji zajrzyjcie nahttps://max.adobe.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. max

  Tam się nie da zarejestrować robią jakieś problemy przy wpisywaniu swoich danych ????????

  • Przemysław Marczyński

   Może za dużo ludzi teraz walczy. Spróbuj w późniejszym terminie,.

   • Paweł Nyczaj

    Mając konto Ado0be ID na pewno trzeba próbować. Ja się właśnie zarejestrowałem dziś rano, więc teraz nie powinno być problemu. W każdym razie po zarejestrowaniu pojawił się harmonogram wydarzeń do wyboru.

    BTW
    Przy okazji dodam, że konto Adobe zdecydowanie warto zabezpieczyć dwuskładnikowym uwierzytelnianiem, podobnie jak wszystkie inne konta, które na to pozwalają