^
iPhone 122 Pro unboxing zajawka

iPhone 12 Pro unboxing… zajawka

Jaromir Kopp

5 października 2020

Wiem, że nie możecie się doczekać na pierwsze „unboxingi” iPhone’ów 12. Na szczęście znalazł się śmiałek, który przygotował dla Was zajawkę filmową prezentującą hipotetyczny unboxing iPhone’a 12 Pro. Czy stanął na wysokości zadania?

iPhone 12 unboxing… Łyżka dziegciu w beczce miodu

Na kanale Enoylity Technology pojawił się pięknie wyrenderowany na podstawie informacji, przecieków i zdjęć niektórych podzespołów film, na którym zobaczymy pudełko iPhone’a 12 Pro, samego iPhone’a oraz zawartość pudełka.

Nikt z nas się nie obrazi, jeżeli tak będzie wyglądał iPhone 12 Pro, jednak w tym pięknym dziele znalazł się drobiazg, który popsuł mi zabawę.

Tak, nie zgadliście.

Chodzi mi o obiektywy aparatów. Przecież każdy wie, że aparaty o różnych ogniskowych przy takim poziomie miniaturyzacji mają zróżnicowany wygląd. Ich otwory i pierwsza soczewka są inne. Niestety autor renderingu dopieszczał wiele szczegółów, ale tu poszedł na łatwiznę. Sklonował aparat i mamy dziwnie wyglądające trzy identyczne soczewki. Trochę szkoda.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. user

    Gdzie będzie produkowany? W fabryce Foxconn w Shenzen może?

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *