^
Mój Mac Magazyn

Mój Mac Magazyn #56 – Wszystko o nowościach jakie planuje Apple

Przemysław Marczyński

29 września 2020

Nowe wydanie magazynu dla fanów Apple już czeka na Was w zupełnie nowej odsłonie. Gorąco zapraszamy do sięgnięcia po ten numer, aby w jednym miejscu przeczytać o wszystkim, co Apple planuje dla nas w nadchodzących miesiącach. A to dopiero początek ciekawostek w nowy magazynie.

Ogromne zmiany

Dziś przeglądanie internetu jest tak samo naturalne jak jazda na rowerze. Dlatego chcemy wykorzystać to najbardziej naturalne środowisko do publikowania kolejnych wydań magazynu. Mój Mac Magazyn od tego wydania będzie pojawiał się w całkowicie nowej formie. Przygotowaliśmy specjalny interfejs do nawigowania po artykułach. Możecie również korzystać z trybu nocnego. Daje nam to niezwykle ciekawe możliwości tworzenia treści, które będziemy systematycznie rozbudowywać.

Wyjątkowe recenzje

Przenosiny pisma do Waszych przeglądarek pozwoliło nam wykorzystać nowe media podczas tworzenia recenzji produktów. Już teraz część testowanych akcesoriów i aplikacji posiada materiały wideo, pozwalające jeszcze bliżej poznać opisywane urządzenia. Daje nam to duże możliwości, które z czasem będziemy jeszcze bardziej rozwijać.

Konkurs

W tym numerze zapraszamy Was do konkursu. Jest szansa na wygranie licencji na CleanMyMac X, który będzie pilnować porządku w systemie macOS. Zadanie nie jest trudne, a korzyści z używania programu mogą być wyjątkowo cenne.

Czytaj za darmo Mój Mac Magazyn

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Przemysław Marczyński

  Dajcie znać co myślicie o zmianach. Jak możemy ulepszyć nowe MMM.

 2. Mnieteq

  czyta sie beznadziejnie, poprzednia wersja w PDF spelniala wszystkie wymagania odnosnie personalizacji, rozmiaru itp.

 3. Krzysztof

  Intencje redakcji by coś unowocześnić słuszne. Jednak obecna wersja nie nadaje się do normalnego czytania. Tematy poruszone dość ciekawe jednak po dwóch artykułach porzuciłem czytanie. Kompletnie mi ten format nie leży. PDF był o wiele lepszy.

 4. Przemysław Marczyński

  A jak możemy poprawić według Was nową wersję magazyny? To jest dla nas kluczowe dzisiaj.

  • pawciu

   Przemku, napiszę Ci na FB w komentarzu do wpisu dokładną analizę plusów i minusów
   Zanim cokolwiek napiszę, to od razu możecie poprawić interlinię. To jakiś szalony pomysł, żeby dać aż 2.1 em. Zmiana na 1.6 znacznie poprawia czytelność.

   Tu w artykułach macie 1.8em, co moim zdaniem jest nieco za duże, ale już 2.1 to już ostra jazda. 😉

 5. Łukasz

  Dlaczego nie ma możliwości pobrania wydań archiwalnych?