^
iPhone 12 Max

iPhone 12 mini i iPhone 12 już 5 października ruszają do dystrybutorów. Na iPhone 12 Pro poczekamy

Jaromir Kopp

29 września 2020

Data 13 października została wpisana w Waszych iCalach? Bo to tego dnia Apple odkryje nieznane nam jeszcze szczegóły dotyczące iPhone’ów 12 oraz potwierdzą się przecieki. Niestety teraz już wiemy, że fani „Pro” będą musieli poczekać.

iPhone 12 mini i iPhone 12 w pierwszej kolejności

Tego się spodziewaliśmy od kilku miesięcy, Na 13 października Apple przygotuje jedynie tańsze wersje iPhone’ów 12. Te już 5 października Apple ma zacząć rozsyłać do dystrybutorów. Można się spodziewać, że w tygodniu konferencji, rozpocznie się przedsprzedaż i sprzedaż:

 • iPhone 12 mini z ekranem 5,4″,
 • iPhone 12 z ekranem 6,1″.

Niestety:

 • iPhone 12 Pro z ekranem 6,1″,
 • iPhone 12 Pro Max z ekranem 6,7″,

trafią do sprzedaży być może dopiero z początkiem listopada. Na szczęście 13 października dowiemy się z pierwszej ręki wszystkiego, co Apple zdecyduje się o nich ujawnić.

Modele „nie pro” będą oferowane w trzech pojemnościach: 64 GB, 128 GB i 256 GB.

Czy ten harmonogram Was bardzo martwi, czy może jednak „Pro” z jego Lidarem i dodatkowym aparatem nie jest w zakresie Waszych zainteresowań lub możliwości.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Harnaś

  Powinni zrezygnować z 64GB pamięci. Zastanawia mnie czy w cenie iP 11 będzie iP 12 czy mini…

  • Jaromir Kopp

   Dlaczego? Ja mam 128 GB i 2/3 się marnuje – 64 GB spoko-luz. Od reszty mam iCloud 2 TB

   • Harnaś

    Wiadomo każdy ma inne potrzeby, też mam wykupione iCloud ale to głównie do kopii zapasowych, zdjęć. Jednak patrząc jak inne marki z androidem potrafią do telefonu za 800zł wrzucać jako podstawową pamięć 128GB, pamięć która wcale nie jest wolniejsza od tej oferowanej przez Apple to trochę słabo… I te telefony działają naprawdę poprawnie bo używam takiego w firmie. Dla mnie 128GB na ten moment jest optymalne. I trochę czuję się oszukany gdy teraz nie będzie ładowarek w zestawie i nie wierze, że ceny spadną, jednak brnę w to dalej bo nie ma lepszego systemu mobilnego niż iOS w tym momencie dla mnie.

   • pawciu

    I każde video i zdjęcie musisz dociągać z iCloud?
    Jaki jest sens jarać się super hiper najszybszymi pamięciami, skoro dane trzeba pobierać z sieci?

    Też mam iCloud 2TB, ale nie po to płaci się za szybkość iPhone’a żeby go zamulić transferem z netu.