^
macOS ikona

macOS 10.15.6 Catalina aktualizacja uzupełniająca [beta]

Jaromir Kopp

11 września 2020

Jeżeli masz problemy z Wi-Fi lub iCloud, to zajrzyj w Uaktualnienia. Po czterech tygodniach od wcześniejszej aktualizacji uzupełniającej Apple wypuściło kolejną.

macOS 10.15.6 podejście trzecie [beta]

Druga poprawka do 10.15.6 ma być lekarstwem na:

 • problem, w którym macOS nie łączy się automatycznie z sieciami Wi-Fi,
 • problem, który mógł uniemożliwić synchronizację plików na dysku iCloud.

Aktualizacje znajdziecie w Preferencjach systemowych w panelu Uaktualnienia. Jeżeli nie pojawiła Wam się czerwona kropka oznaczająca oczekującą aktualizację, to zamknijcie Preferencje, otwórzcie jeszcze raz, wybierzcie Uaktualnienia i dajcie chwilę czasu na połączenie z serwerami Apple.

Być może aktualizacja zainstalowała Wam się w nocy automatycznie (polecamy włączone automatycznie uaktualnienia). Aby to potwierdzić, możecie sprawdzić numer kompilacji (19G2531).

Jeśli chcecie to zrobić, należy z menu Apple wybrać Ten Mac i w oknie z informacjami kliknąć numer wersji np. 10.15.6. Gdy wyświetli Wam się ciąg 19G2531, to macie wersję już z drugą poprawką.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Brak aktualizacji

  Nie widzę tej aktualizacji w preferencjach. Mam build 19G2021

  Odpowiedz
  • Jaromir Kopp

   Jaki komputer? Możliwe, że aktualizacja jest dla wybranych modeli.

   Odpowiedz
   • Paweł Nyczaj

    MacBook Pro (13-inch, 2020, Two Thunderbolt 3 ports) nie ma tego uaktualnienia. Może jest tylko dla niektórych starszych maców

    Odpowiedz
    • Paweł Nyczaj

     Co ciekawe to uaktualnienie pojawiło się, gdy ściągnąłem publiczną betę macOS Big Sur

     Odpowiedz
   • MBP13'18

    MacBook Pro (13-inch, 2018, Four Thunderbolt 3 ports)

    Odpowiedz
 2. roback

  Mam problem z aktualizacją, MBP 2015 mam 10.15.5 i nie daje rady uaktualnić do 10.15.7. Ciągle po ponownym uruchomieniu niby coś się zaczyna, ale szybko kończy i uruchamia nie bez aktualizacji. Co robić?

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *