^
Apple TV Tiny World Mały świat

Mały świat. Ten serial obejrzy cała rodzina!

Jaromir Kopp

11 września 2020

„Im mniejszy bohater, tym większa przygoda”, to motto serii „Mały świat”. W Aplikacji TV oraz na kanale YouTube Apple TV+ dostępny jest już zwiastun nowego serialu wyprodukowanego dla Apple. Zapowiada się arcyciekawie.

Bo widza trzeba zadziwić.

Niestety taka jest nasza natura, że uwagę i zainteresowanie skupiamy na rzeczach, które nas zaskakują. Dlatego twórcy filmów przyrodniczych muszą sięgać po coraz to nowe pomysły. Były jeż serie o najgroźniejszych zwierzętach, był „Microcosmos”, były setki innych filmów przyrodniczych. Teraz widzów zadziwiać będzie „Mały świat” od Apple.

„Mały świat” premiera 2 października

Tego dnia, a tradycyjnie Apple robi premiery w piątki, pojawi się aż 6 pierwszych odcinków tej serii. Niektóre ujęcia pokazane w zwiastunie zapierają dech w piersi, dlatego nie mogę się doczekać, aby zobaczyć całe odcinki.

Zresztą sami oceńcie zwiastun na YouTube.

W aplikacji TV jest już zwiastun z polskimi napisami i w lepszej jakości: Mały świat.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy