^

Szybka recka – LifeSmart Cololight PLUS KIT (HomeKit)

Dawid Olczak

5 września 2020

Co to jest? Lampka kompatybilna z Apple HomeKit, którą możesz postawić na półce w salonie lub powiesić na ścianie, a nawet suficie. 

Największe zalety produktu:

 • Elastyczny projekt – Nieograniczoną liczbę sześciokątnych bloków świetlnych można z sobą łączyć i tworzyć najróżniejsze kształty.
 • Kolory – LifeSmart Cololight potrafi wyświetlić aż 16 milionów kolorów na każdym z paneli z osobna – 19 diod LED RGB na panel.
 • Muzyka – Specjalny moduł znajdujący się w urządzeniu odczytuje dźwięki otoczenia i zmienia je w sekwencje fantastycznych kolorów.
 • Sterowanie – Lampką możemy sterować za pomocą asystentów głosowych, aplikacji na telefon lub przełącznika znajdującego się na urządzeniu. 
 • Dynamiczne efekty – LifeSmart Coloight pozwala na włącznie ciekawych scen świetlnych, które jeżeli tylko mamy ochotę, możemy zaprojektować sami. 
 • Kompatybilność – Urządzenie jest kompatybilna z Apple HomeKit, Google Home oraz Alexą. 

Największe wady produktu:

 • Brak dotyku – Lampka niestety nie posiada modułu odpowiadającego za rozpoznawanie dotyku.
 • Sceny – Włączenie scen świetlnych (każdy panel świeci na inny kolor) może odbywać się wyłącznie z pomocą aplikacji producenta.    

Zobacz galerię zdjęć

Opinia recenzenta

Lampka LifeSmart Cocolight posiada bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie można mieć również żadnych zastrzeżeń co do jej funkcjonowania – jest szybka i się nie zawiesza. Moim zdaniem świetny gadżet, który wyśmienicie sprawdzi się każdym domu jako oświetlenie dekoracyjne.

Koniecznie zobacz wideo!

Zobacz produkt na

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Lubiący podejmować nowe wyzwania gadżeciarz, którego fascynuje technologia inteligentnego domu.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. Adam

  Czy autor ma 10 lat? Szybka recka? Co to ma być, test dla gimbazy….

 2. Hoquz

  Mailem to urządzenie przez kilka dni. Non stop się zawieszało. Bardzo słaba konstrukcja, podczas włączania-wyłączania połączenia luzowały się przez co przestawała świecić i zawieszała się, można powiedzieć, że rozsypywała się w rękach.
  Szkoda pieniędzy, straszny szajs.

  • Hoquz

   Dodam jeszcze, że połączenie aplikacji ciągle się zrywało albo w ogóle nie można było nawiązać połączenia z lampką.
   Na filmikach prezentuje się świetnie ale w rzeczywistości badziewie.

   • Dawid

    Nie wiem z jakiej wersji korzystałeś (jest ich kilka) ale ta, którą opisałem działa 100 na 100. Testuję ją od bardzo dawna i nie miałem z nią dosłownie żadnych problemów.

  • Dawid

   U mnie takie problemy nie występowały. Oczywiście jeżeli weźmiemy lampkę do ręki i zaczniemy nią potrząsać, to się „rozsypie” ale jest to cecha produktu – składa się z elementów. W przypadku gdy lampka stoi na biurku nie ma możliwości żeby się rozsypała.