^
CX_400BT_senheiser-mojmac

Nowe słuchawki od Sennheisera. Model CX 400BT to wyjątkowy, bezprzewodowy dźwięk

Przemysław Marczyński

1 września 2020

Sennheiser wprowadza słuchawki CX 400BT True Wireless pozwalająca na 7 godzin słuchania muzyki stosując jednocześnie najwyższej klasy technologię audio. Model ten został wyposażony w dynamiczne przetworniki Sennheisera o średnicy 7 mm, dokładnie te same, które wykorzystują słuchawki MOMENTUM True Wireless 2.

„W CX 400BT True Wireless zadziwiająca jakość dźwięku jest w zasięgu ręki. Uważamy, że ludzie rezygnując z kabli nie muszą rezygnować z jakości dźwięku — właśnie dzięki CX 400BT True Wireless.”— powiedział Frank Foppe, menedżer produktu w firmie Sennheiser.

Wyjątkowe brzmienie

CX_400BT_senheiser-mojmac

Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control, można również dostosować wrażenia dźwiękowe do własnych preferencji za pomocą wbudowanego korektora. Obsługa kodeków, takich jak SBC, AAC i aptX, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Odsłuchiwanie i obsługa są łatwe i intuicyjne dzięki możliwości dostosowania funkcji przycisków dotykowych słuchawek i określenia preferowanego sposobu sterowania dźwiękiem, połączeniami lub dostępem do asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Siri. W CX 400BT True Wireless łączność i zarządzania sparowanymi urządzeniami jest bezproblemowa, dzięki kompatybilności z Bluetooth 5.1 oraz aplikacji Sennheiser Smart Control.

Długa praca na baterii

CX_400BT_senheiser-mojmac

Dzięki 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400BT True Wireless zapewniają odsłuchiwanie przez cały dzień przy doskonałym komforcie noszenia. CX 400BT True Wireless będą dostępne w czerni i bieli od 15 września w katalogowej cenie detalicznej 879 PLN.

Oficjalna witryna słuchawekCX 400BT

Źródło: informacje prasowe

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy