^
Ustawienia 120 Hz w iPhone 12 Pro Max PVT

Walka o 120 Hz „ProMotion” w iPhone 12 Pro nadal trwa

Jaromir Kopp

26 sierpnia 2020

O iPhone 12 (Pro) wiemy już sporo, a za godzinę lub dwie wiedzieć będziecie jeszcze więcej (zajrzyjcie na mojmac.pl po 10.00). Na razie widać, że Apple wciąż walczy z ProMotion, czyli ekranami 120 Hz w iPhone’ach 12.

Zezwój na zwiększoną prędkość odświeżania

Jon Prosser zaprezentował zrzuty ekranu z ustawień wyświetlacza iPhone’a 12 Pro Max pochodzącego z weryfikacji produkcji – „Produuction Validation Test” (PVT).

Ustawienia dotyczące podwyższonej szybkości odświeżania ekranu 120 Hz są opatrzone dopiskiem „Proszę sprawdzić, czy Twój PVT wspiera szybsze odświeżanie […]”. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że nadal nie ma pewności, czy ani które modele iPhone’ów 12 Pro (Max) będą wyposażone w ProMotion 120 Hz.

Właśnie ten problem jest jedną z przyczyn dość poważnego obsunięcia się terminów uruchomienia produkcji masowej. iPhone’ów 12 (Pro).

Jak widać, nadal będziemy trzymani w niepewności co do tej dość wyczekiwanej właściwości iPhone’a. Czy niepewność potrwa aż do oficjalnej premiery, to się jeszcze okaże, ale już teraz wiemy sporo o nowym iPhone 12 (Pro).

Zapraszam na mojmac.pl niebawem – zaprezentujemy więcej informacji o nadchodzącym iPhone 12 Pro (Max). Zainteresują one zwłaszcza amatorów zdjęć i filmowania!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy