^
Apple Watch sensor tętna

Apple Watch s6, aż 8 modeli tuż za rogiem. Znamy oznaczenia!

Jaromir Kopp

26 sierpnia 2020

Euroazjatycka Komisja Gospodarcza znów nadaje! Ta słynna wśród poszukiwaczy applowskich nowinek rosyjska organizacja, która wydaje zezwolenia na sprzedaż produktów elektronicznych, ma przyjemny nawyk ujawniania wpisów Apple na kilka tygodni przed premierą.

Aż 8 nowych modeli Apple Watch

W informacjach podawanych przez Consomac, a pochodzących ze wspomnianych zapisów w dokumentach EEC (Eurasian Economic Commission) pojawiło się dużo danych dotyczących urządzeń z watchOS. Jednak część z nich to modele Apple Watch już znane. Nowych oznaczeń jest jednak aż 8.

  • A2291,
  • A2292,
  • A2351,
  • A2352,
  • A2355,
  • A2356,
  • A2375,
  • A2376.

Wszystkie modele Apple Watch, które pojawiły się w bazie EEC są opisane, jako działające pod kontrolą watchOS 7. Również te, które już znamy.

Zastanawiające jest to, że w przypadku s5 jest tylko 6 numerów modeli. Dwa zwykłe różniące się wymiarem, dwa LTE dla Ameryki i dwa LTE dla Europy i reszty świata. Apple nie rozróżnia w oznaczeniu modelu wykończenia np. aluminium, czy stal lub tytan.

Możliwe, że pojawią się dwie nowe wersje regionalne, aby lepiej dostosować działanie modułów radowych i bardziej oszczędzać energię. Niestety wprowadziłoby to jeszcze większy bałagan.

Innym wytłumaczeniem może być wcześniejsza rejestracja Apple Watch SE, którego premiera jest planowana na wczesną wiosnę przyszłego roku.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy