^
Poniedziałkowe-Promocje-Filmowe

Poniedziałkowe Promocje Filmowe #3 – Harrison Ford i koncerty

Przemysław Marczyński

10 sierpnia 2020

Co powiecie na prawdziwą świeżość kinową oraz zestaw dobrego brzmienia? W promocji filmowej dziś serwuję nowość z Harrisonem Fordem oraz worek dobrego brzmienia.

Nowość z Harrisonem Ford’em

Niedawno pojawił się w kinie, a już można go kupić za 24,99 zł. „Zew krwi” to opowieść familijna o nieustraszonym psie. W roli głównej Harrison Ford i piękne, zimne widoki Alaski.

Do filmowego zestawu tanich filmów dokładam jeszcze Tron i Zwierzogród. Nie wierzę, że nie widzieliście tych dwóch filmów ale pewne jest, że warto mieć je w swojej bibliotece.

Kto lubi koncerty?

Czas na mocne brzmienie! Zaczynamy od muzycznej uczty w Dolby Atmos jaką zaserwuje nam Pearl Jam w albumie Gigaton. Potem nieco delikatniej Ed Sheeran ze stadionu Wembley przekaże nieco pozytywnej energii. Nie mogło też zabraknąć mojego ukochanego Bruce’a Springsteen’a i rewelacyjnego Queen. Nic tu nie kosztuje więcej niż 25 złotych. Miłego odsłuchu!

PS. PPF zmienia się z Piątkowych Promocji Filmowych na Poniedziałkowe. Tak się składa, że cykl życia ostatnich promocji był zbyt krótki i wiele osób wspominało mi, że oferty już wygasły. Ufam, że tym razem promocje będą miały dłuższy cykl życia.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy