^
GAGA RADIO

Lady Gaga poprowadzi GAGA RADIO w Apple Music

Jaromir Kopp

6 sierpnia 2020

Lady Gaga już w piątek rozpoczyna cotygodniowy show w Apple Music zatytułowany „Gaga Radio”. Będzie w nim rozmawiać z gwiazdami tańca i muzyki oraz prezentować premierowe ekskluzywne DJ miksy.

Gaga Radio (nie mylić z Radio Ga Ga)

To drugie to oczywiście legendarny utwór i równie legendarny teledysk jeszcze bardziej legendarnego zespołu Queen. Radio Ga Ga

Jednak wróćmy do popularnej piosenkarki pop (dużo liter „p” się zgromadziło), której jeden ze swoich ostatnich teledysków został sfilmowany za pomocą iPhon’ów 11 Pro. Oto jak Apple zachwala jej Gaga Radio w Apple Music:

Inspiracją dla hiperaktywnej płyty Lady Gagi „Chromatica 2020” było jedno magiczne miejsce: parkiet taneczny. Radosna przejażdżka błyszczących syntezatorów i let-your-hair-down hooksów uchwyciła niezwykłą, oczyszczającą duszę euforię znalezioną po poceniu się pod kulą dyskotekową.

W każdy piątek w GAGA RADIO Lady Gagi uhonoruje muzykę taneczną, rozmawiając z DJ-ami, divami i producentami, którzy zainspirowali ją i pomogli ożywić Chromaticę. W każdym odcinku znajdzie się także ekskluzywny mix djowski jednego z gości Gagi. Jest to święto muzyki tanecznej, kiedy najbardziej jej potrzebujemy.

Start o 20.00 już w ten piątek: GAGA RADIO.

Miłego słuchania! Dajcie znać, czy Wam się podobało.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy