^
Lady Gaga – Stupid Love, kolejny teledysk nakręcony iPhone'em

Lady Gaga – Stupid Love, kolejny teledysk nakręcony iPhone’em

Jaromir Kopp

28 lutego 2020

iPhone 11 Pro to konkretny sprzęt do filmowania. Zresztą wcześniejsze modele też były używane przez filmowców do tworzenia reklam, teledysków oraz filmów krócej i dłużej metrażowych. Jednak o teledyskach Gagi zawsze się mówi, nawet, jak są kręcone „zwykłymi” profesjonalnymi kamerami z całym sztabem szwenkierów i pomocników operatora od ustawiania ostrości i wymiany kaset tudzież kart pamięci.

Shot on iPhone 11 Pro: Stupid Love

Nie wnikając w gusta muzyczne, można powiedzieć, że teledysk wygląda interesująco i jest wykonany w stu procentach profesjonalnie. Dodatkowo zbiera wraz z singlem „Stupid Love”, całkiem dobre opinie u fanów muzyki pop.

Można go obejrzeć na wielu kanałach w YouTube w tym oczywiście i Apple.

https://youtu.be/oXaB6gULBf8

Singiel „Stupid Love” oraz teledysk są oczywiście dostępne w Apple Music.

Warto przypomnieć, że nie tak dawno inna, ładniejsza pani też nakręciła teledysk o miłości za pomocą iPhone’a i również jest on dostępny na kanale Apple.

Który podoba Wam się bardziej?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. flix

  Stupid live w kontekście nagrywania iPhonem? Miłość jest ślepa, ale marketing czyni cuda.

  Odpowiedz
  • Jaromir Kopp

   Widać, że z nienawiścią (zazdrością [?]) jest podobnie.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *