^

Usługi Apple-Home już dostępne dla wszystkich osób zainteresowanych tematem inteligentnego domu!

Dawid Olczak

1 sierpnia 2020

Na takie usługi czekaliśmy przez wiele lat! Projekt Apple-Home to odpowiedź na potrzebę zapewnienia wszystkim naszym klientom podstawowych praw, których inne firmy nie potrafią zapewnić lub nie chcą respektować — Prywatność, bezpieczeństwo, maximum możliwości oraz łatwość obsługi.

Poznajcie Apple-Home – Najprawdopodobniej pierwszą firmę w Polsce, która usługi inteligentnego domu wykonuje wyłącznie na podstawie technologi Apple HomeKit.

Apple-Home startuje w Polsce

Rozwiązania inteligentnego domu w ostatnich latach znacznie zyskały na popularności za sprawą ciągłego wprowadzania na rynek wielu innowacyjnych rozwiązań. Jednak technologia, która jeszcze kilka lat temu uznawana była za szczyt marzeń, dziś dla wielu z nas jest cieniem samej siebie. Zamykanie swoich klientów w ograniczonym ekosystemie i proponowanie rozwiązań skupiających się wyłącznie na najważniejszych aspektach życia codziennego, skutecznie pomijając subtelne, acz ważne detale, dziś już nie jest najlepszym pomysłem.

 

Dlatego zrodził się projekt Apple-Home, który już od samego początku realizuje postanowienie: maksimum możliwości, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz poszanowanie prywatności.

Apple-Home to znacznie więcej możliwości

Apple-Home realizując swoje projekty wyłącznie na podstawie technologi HomeKit, gwarantuje swoim klientom przede wszystkim ogromną swobodę wyboru, nie skupiając się wyłącznie na najważniejszych elementach życia codziennego. Uwzględniamy również takie detale jak oświetlenie dekoracyjne, wielostrefowe nagłośnienie audio, oczyszczanie powietrza czy synchronizacja muzyki z oświetleniem, które są integralną częścią systemu, a nie pobocznym projektem, który trzeba obsługiwać za pomocą wielu różnych aplikacji.

Wybór Apple-Home to również poszanowanie prywatności naszych klientów, gdyż wszystkie elementy inteligentnego domu, nie komunikują się z zewnętrznymi serwerami rozsiewającymi nasze dane po całym świecie. Akcesoria, urządzenia oraz czujniki HomeKit przechodzą również szczegółową kontrolę i certyfikację w laboratoriach Apple. Stosowany przez nas standard wymusza na producentach korzystanie z najbardziej zaawansowanego szyfrowania danych i uwierzytelniania. Warto także podkreślić, że w celu zachowania maksymalnej poufności i prywatności możemy cały system skonfigurować w taki sposób, aby akcesoria mogły działać bez kontaktu z internetem. Żaden inny system nie zapewnia tak dużej prywatności.

Niestandardowe usługi

Projektowanie, konfiguracja, realizacja oraz wsparcie, to cztery podstawowe elementy, które zapewni Ci każda firma. Apple-Home wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje znacznie więcej. Wszystkie automatyzacje, które wdrażamy w naszych inwestycjach, są ustalane indywidualnie — nie trzymamy się sztywnych schematów, tylko dostosowujemy się do panujących warunków oraz oczekiwań.

Realizujemy również niestandardowe projekty, które umożliwiają komunikowanie wybranych zdarzeń głosowo. Twój prywatny asystent może poinformować Cię o konieczności przewietrzenia mieszkania, zalaniu konkretnego pomieszczenia, otwartych oknach czy nawet o naruszeniu strefy bezpieczeństwa. Możemy również automatycznie wysyłać wiadomości do ochrony i rodziny, jeżeli w mieszkaniu wybuchnie pożar lub nastąpi włamanie.

W Apple-Home nie ma rzeczy niemożliwych!

Odwiedź Apple-Home

Jeżeli chcesz przekonać się, jak wiele możliwości oferuje Apple-Home, koniecznie odwiedź nasz showroom, który znajduje się w Warszawie. Możesz również dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, odwiedzając naszą stronę internetową www.apple-home.pl.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Lubiący podejmować nowe wyzwania gadżeciarz, którego fascynuje technologia inteligentnego domu.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy