^
Caviar iPhone 12

Znamy ceny i dokładny wygląd iPhone 12 Pro! W wersji Caviar

Jaromir Kopp

31 lipca 2020

Jeżeli wydaje Ci się, że iPhone zwłaszcza nadchodzący model 12 Pro jest drogi, to porównaj jego ceny z Samsungiem. iPhone jest nawet dwa razy tańszy! Przerobiony przez Caviar oczywiście.

Carbon, tytan, srebro, złoto, diamenty

Ceny iPhone’a 12 Pro zaczynają się od skromnych 4 290$ i sięgają aż do również skromnych 25 540$. Spokojnie! Samsung kosztuje nawet 47 000$.

Cavair to firma słynąca z przeróbek obudów m.in. iPhone’ów mających na celu zadowolić gusta osób bardzo bogatych i lubiących się z tym bogactwem obnosić.

Caviar iPhone 12 rożne modele

Cierpisz na nadmiar gotówki? Dzięki rozrzutności banków oferujących na lewo i prawo „tanie kredyty” Twoja karta wytrzyma transakcję liczącą w dziesiątkach tysięcy dolarów? To też możesz zamówić wyjątkową wersję iPhone’a 12 Pro lub Pro Max i to już teraz. Jednak jeżeli wydaje Ci się za tani, to polecam Samsunga.

Już dziś zamów iPhone’a 12 Pro!

Caviar zaprezentował kolekcję iPhone’ów 12 Pro i nowych wzorów dla nich. W zeszłym roku furorę robiła obudowa nawiązująca do 50. rocznicy lądowania na księżycu, w tym roku będziemy musieli zadowolić się mniej lub bardziej pretensjonalnymi wzorami geometrycznymi, czy nawiązującymi do naturalnych.

Dzięki Caviar nie musisz już czekać do jesieni, zwłaszcza że wczoraj Cook potwierdził lekkie opóźnienie względem poprzednich lat wprowadzenia nowych modeli do sprzedaży. Już teraz możesz wydać pieniądze i spokojnie czekać na dostawę. Ta jednak nastąpi, dopiero gdy iPhone’y pojawią się na rynku. Twoje oczekiwanie zostanie wynagrodzone wyjątkową wersją obudowy budzącej powszechne zadziwienie, a może i podziw. 

iPhone 12 Pro Caviar 

I jak? Już składacie zamówienia? Która wersja podoba się Wam najbardziej?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy