^
mój mac magazyn

Mój Mac Magazyn #55 – nowości w systemach iOS, iPadOS, macOS i watchOS

Przemysław Marczyński

27 lipca 2020

Tak ciekawych tygodni w świecie Apple nie spodziewał się chyba nikt. Tegoroczna konferencja WWDC okazała się jedną z najciekawszych, jakie od lat były organizowane. Zapowiedziano na niej spektakularne zmiany, które będą polaryzować na najbliższe lata.

Wszystko o nowych systemach Apple i komputerach z procesorem ARM

Zebraliśmy wszystkie informacje o nowych systemach iOS, iPadOS, watchOS oraz macOS. W tym wydaniu przeczytasz co nowego czeka nas tej jesieni. Jak będą wyglądać nowe komputery na procesorach Apple. Jakie technologie będą obsługiwać i czego możemy się po nich spodziewać. To główny temat tego numeru Mój Mac Magazyn.

mojmacmagazyn_04_2020

Akcesoria dla zdrowia

Lato wyjątkowo mocno zachęca do aktywnego stylu życia. W tym wydaniu magazynu zaprezentujemy ciekawe akcesoria pomocne w utrzymaniu dobrej kondycji. Warto sprawdzić jakie akcesoria mogą nam pomóc podczas biegania i dbania o zdrowie.

Recenzje, porady testy

Zastanawiacie się nad zakupem nowego MacBooka Pro? Chcecie zmienić Apple TV w centrum rozrywki. Robicie zdjęcia i potrzebujecie aplikacji, która wydobędzie z nich wyjątkowy klimat? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w recenzjach, jakie przygotowaliśmy w tym numerze Mój Mac Magazyn. Przeczytacie między innymi o:
— MacBook Pro
— Microsoft Surface Go 2
— NIK Collection 3
— Art Text 4

Wypełnij poniższy formularz i pobierz nowy numer Mój Mac Magazyn. Zapraszamy do wspólnego czytania.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Krzysiek

    Mam propozycję na kolejny jakiś numer, czy można prosić i jakiś test programów CAD? Zaczynam nowy etap związany z projektowaniem i chętnie bym poczytał o takich programach. Programów jest sporo i nie tylko AutoCAD jest na rynku. Zastanawiam się nad zakupem licencji Qcada w wersji profesional.

      • KrzySiek

        Fajnie by było bo jesteście jedyni którzy jeszcze opisują aplikacje a nie robią gazetkę w 90 % z reklamami niewiadoma jakich czasem śmiesznych gadżetów.