^
Mujjo-green

Mujjo Slate Green – wyjątkowe etui do iPhone’a

Przemysław Marczyński

25 lipca 2020

Chociaż iPhone prezentuje się wyśmienicie bez etui, chyba niewiele osób podejmuje się używania drogiego telefonu bez pokrowca. Jeśli już mamy „ukryć” wygląd naszego telefonu, to warto zlecić to pokrowcowi, którego wygląd jest równie doskonały jak samego iPhone’a. Etui Mujjo mają świetną linię kolorystyczną, a nie jest to ich jedyny atut.

Nowy kolor Slate Green

Mujjo-green

W Mujjo wiedzą, że użytkownicy Apple są bardzo wyczuleni na punkcie designu. To zapewne jest bodźcem do poszukiwania coraz nowych kolorów swoich etui. Najnowszy odcień zieleni – Slate Green – to mocno stylowa barwa. Jednocześnie nie rzuca się w oczy jaskrawym kolorem, a jednak przyciąga wzrok swoim nietuzinkowym odcieniem. Telefon w tym etui będzie się wyróżniał wśród innych aparatów, bo chociaż na rynku znajdziemy wiele ciekawych etui, Slate Green prezentuje się fenomenalnie.

Świetnie dopasowany

Mujjo-green

Jednak wyjątkowy w tym etui jest nie tylko kolor. Mujjo zadbało o idealne dopasowanie swojego skórzanego pokrowca. Wycięcia pod przycisk telefonu zostały bezbłędnie uszyte. Podobnie z guzikami do kontroli głośności. Nie ma mowy o jakimś niedopatrzeniu czy guziku przycinającym się z powodu złego obszycia. Wszystko zostało perfekcyjnie spasowane, co daje nam niebywały komfort obsługi telefonu w pokrowcu.

Dla bezpieczeństwa

Etui jest wykonane ze skóry na tyle grubej, że świetnie zabezpiecza nasz telefon. Krawędzie delikatnie wystają poza taflę ekranu, a to zapewnia dodatkową ochronę przed mechanicznym uszkodzeniem. Tak zaprojektowano etui, że wszystkie cztery rogi telefonu skrywają się pod skórzanym pancerzem. Mimo to na spodzie odkryty jest dostęp do głośników, mikrofonu i złącza Lightning. Skóra obok swojego wyśmienitego wyglądu skutecznie chroni iPhone’a przed ześlizgnięciem się z płaskiej powierzchni, a telefon pewnie leży w dłoni.

Zabierz ze sobą dokumenty

Mujjo-green

Mujjo Slate Green występuje w dwóch wariantach: z gładkim tyłem oraz miejscem na dokumenty. I właśnie ten model trafił w moje ręce. Dzięki kieszeni na dokumenty i karty nasze etui może stać się mikroportfelem. Mnie udało się umieścić w kieszonce dwie wypukłe karty kredytowe. W przypadku płaskich dokumentów mogłem pozwolić sobie na noszenie trzech plastikowych kart. Ukośne obszycie kieszeni pozwala łatwo wyjąć umieszczone tam rzeczy. Etui w wersji Wallet Case będzie świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy mieć zawsze przy sobie „plastik” bez konieczności sięgania po dodatkowy portfel, w którym zazwyczaj nosimy dokumenty i karty płatnicze.

Mujjo-green

Etui Mujjo Slate Green jest wyjątkowe. Skóra nadaje mu wyjątkowego wyglądu, a kolor bez wątpienia przyciągnie uwagę. Doceniam ten pokrowiec za nienaganną jakość wykonania. Uwielbiam te przeszycia ciągnące się wzdłuż Mujjo. Wyglądają obłędnie. Obok wyglądu, który szczerze mnie urzeka, korzystanie z tego etui daje mi pewną ochronę telefonu. iPhone też pewnie leży w dłoni, a precyzyjnie zrobione wycięcia na przyciski pozwalają komfortowo korzystać z tego akcesorium. Możemy także swobodnie korzystać z ładowania bezprzewodowego. Mujjo Slate Green docenią wszyscy lubiący skórzane etui. Nie zawiodą się zarówno na wygodzie w codziennym użytkowaniu telefonu, jak i na jakości wykonania.

Nazwa: Mujjo Full Leather Wallet Case dla iPhone 11 Pro – Slate Green
Cena: 49,99 Euro
WWW: www.mujjo.com
Ocena: 5+/6

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. Piotr

  Mujjo jest świetne jednak ma jedną ale bardzo dużą wadę – bardzo mocno zbiera kolor na swoje wnętrze – z czasem staje się brzydkie

  • Piotr

   Prostując poprzedni post brudzi się na zewnątrz

   • Przemysław Marczyński

    To są uroki skóry. Ale co warto wiedzieć można przedłużyć jej piękny wygląd. Osobiście starzenie skóry mi nie przeszkadza.

 2. Krzysztof P.

  Każde etui jest na swój sposób niezwykłe, jeden lubi te inny tamte, np. ja od pewnego czasu lubię by nie napisać uwielbiam Smart Battery Case, niedość, że chroni iPhone przed uszkodzeniami to dodatkowo posiada wbudowaną baterię która zwiększa pojemność oryginalnej baterii i pozwala użytkownikowi na bezstresowe korzystanie z urządzenia. Każdy wybiera to co lubi, co mu pasuje i na co go stać. Swoją drogą uważam etui od Mujjo za jedne z ładniejszych.

 3. MAX

  Jak krówka narobi na trawkę i to przyschnie to podoby kolor ma Mujjo , ale jak ktoś powiedział o gustach się nie dyskutuje ;-)))))))))))

 4. Paweł Nyczaj

  W dobie powszechnej dostępności Apple Pay w Polsce i aplikacji mObywatel osobiście uważam, że bardziej praktyczne byłoby etui z wbudowanym rozkładanym standem lub plastikowym pierścieniem, który pozwoliłby postać iPhone pod kątem, żeby wygodnie trzymać w ręku lub oglądać filmy. Miałem etui z metalowym pierścieniem na palec, któremu towarzyszył uchwyt magnetyczny, zapewne z myślą o przyczepianiu do uchwytu samochodowego lub rowerowego. Niestety odbiera on możliwość ładowania bezprzewodowego

  • Paweł Nyczaj

   Oczywiście miało być „postawić iPhone”, a nie „postać”. Miałem też etui firmy Adidas z takim rozkładanym plastikowym uchwytem, ale niestety dość szybko się zużył