^
For all Mankind

„For All Mankind” sezon II. Wygląda groźnie

Jaromir Kopp

27 lipca 2020

Najpierw w pojawił się bazie filmów IMBb, potem już oficjalnie. Znamy zwiastun drugiej serii mojego ulubionego serialu Apple TV+. Wygląda na to, że będzie się działo.

Zwiastuny bywają mylące

Najlepszym przykładem jest zapowiedź hitu „Misja Greyhound”, która ze scen pochodzących z filmu wykreowała całkiem inną opowieść, do tego gorszą niż w samym filmie.

Nie wiemy, czy podobnie jest ze zwiastunem do kosmicznego serialu Apple TV+ dziejącego się w „równoległej rzeczywistości”, w której to Rosjanie pierwsi wylądowali na księżycu.

W drugiej serii zestawienie napisów „Od autorów Battlestar Galactica” z obrazami na zwiastunie wygląda wyjątkowo groźnie. Jednak czy nastąpi jakaś większa pozaziemska konfrontacja, szybko się nie dowiemy.

Wygląda na to, że aby obejrzeć dalsze losy postaci „For all Mankind” będziemy musieli poczekać do jesieni. Jednak poprzednia seria i zwiastun nowej mocno zachęcają, aby zarezerwować trochę czasu w listopadowe wieczory właśnie dla tej produkcji.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.