^
airpower-apple

Znamy terminy jesiennych konferencji? iPhone 12, iPad, MacBook… coś jeszcze?

Jaromir Kopp

24 lipca 2020

Zbliża się połowa wakacji, więc zaczął się czas dociekań dotyczących terminów konferencji, na których poznamy nowe modele urządzeń od Apple.

Tradycyjnie dwie konferencje

iHacktu Pro, konto, na którym pojawiają się niejawne informacje od Apple, sugeruje, że czekają nas dwie konferencje. Pierwsza z nich będzie podobnie jak WWDC20, tylko on-line. Co do drugiej nie podjęto jeszcze decyzji, czy odbędzie się z udziałem zaproszonych gości, czy też jedynie wirtualnie.

Na pierwszej już 8 września (wtorek), Apple zaprezentuje oczywiście iPhone 12, Apple Watch s6, iPada i… AirPower. Tak, chodzi o tę ładowarkę, która już niemal trzy lata temu została zapowiedziana, już niemal była gotowa do sprzedaży i informacje o niej pojawiły się na pudełkach AirPods, ale do sprzedaży jednak nie trafiła.

Druga konferencja bardziej „pro” odbędzie się 27 października (wtorek). Mamy zobaczyć na niej nowe iPady Pro, MacBooki i MacBooki Pro 13 już z Apple silicon i jeżeli nie będzie to impreza z widownią również… Apple Glass, czyli okulary do iPhone’a!

Mam nadzieje, że też przecieki się potwierdzą, bo prezentują się bardzo interesująco. Jednak, jak już pisaliśmy, może okazać się, że choć nowe modele iPhone’ów 12 zostaną zaprezentowane na początku września, to do sprzedaży trafią dopiero miesiąc lub nawet dwa później.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy