^
4HomeKit Mój Mac partner

Projekt Apple HomeKit, jakiego jeszcze nie było!

Dawid Olczak

20 lipca 2020

Życie pisze wiele ciekawych scenariuszy i często otwiera przed nami nowe możliwości, których końcowe efekty mogą być niezwykle spektakularne. Aby jednak powodzenie nowego przedsięwzięcia mogło przynieść nam wszystkim realne korzyści, koniecznie trzeba spełnić kilka warunków. Mam na myśli duże zaangażowanie każdej ze stron, dzielenie tych samych pasji, chęć zdobywania nowej wiedzy, poczucie niezależności oraz wzajemne zrozumienie i uzupełnianie się.

Jestem przekonany, że razem z portalem Mój Mac podzielamy te same wartości oraz nasze cele się uzupełniają. Dlatego z przyjemnością ogłaszam, że wspólnie z Jaromirem Koppem postanowiliśmy połączyć siły, aby wystartować z projektem związanym z Apple HomeKit, jakiego jeszcze nie widzieliście!

MójMac patronem grupy i podcastu 4HomeKit

Od bardzo dawna razem z Jaromirem Koppem aktywnie udzielamy się na wielu portalach społecznościowych związanych z Apple HomeKit. Dlatego najwyższy czas połączyć siły i wspólnie rozpocząć wielki projekt HomeKit, jakiego jeszcze nikt nie zrealizował w Polsce. Przez najbliższych kilka tygodni będziecie mogli być świadkami publikacji wielu ciekawych projektów, które planowaliśmy od wielu miesięcy. Niestety kilka z nich musi jeszcze pozostać tajemnicą, jednak aby nie zostawiać Was jedynie z opowieścią o naszych wielkich planach, już dziś zapraszamy na naszą niezależną grupę na Facebooku, która jest poświęcona wyłącznie technologii Apple HomeKit. Wszystkich zainteresowanych tematyką inteligentnego domu zapraszamy również do subskrypcji naszego podcastu, który bardzo dokładnie opisuje wiele tematów związanych z Apple HomeKit.

W tym miejscu chciałbym również bardzo podziękować portalowi Mój Mac, który zgodził się być patronem wszystkich naszych projektów, zupełnie nie ingerując w ich niezależność.

Więcej projektów już wkrótce

Wiele projektów, nad którymi pracowaliśmy wspólnie z Jaromirem, ujrzą światło dzienne już za kilka tygodni. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się stworzyć największą bazę wiedzy dotyczącą Apple HomeKit w Polsce, której centrum będzie portal Mój Mac.

Jeśli fascynujesz Cię technologią inteligentnego domu, nie zapomnij odwiedzić naszej grupy na Facebooku 4HomeKit oraz posłuchać podcastu 4HomeKit.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Lubiący podejmować nowe wyzwania gadżeciarz, którego fascynuje technologia inteligentnego domu.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Paweł Nyczaj

    Bardzo interesuje mnie ten projekt. Aktualnie nie posiadam żadnego elementu HomeKit, ale biorę pod uwagę stopniowe budowanie tego systemu

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *