^
Ted Lasso

Ted Lasso, czyli od footballu amerykańskiego do piłki nożnej

Jaromir Kopp

14 lipca 2020

Szykuje się nowy serial w Apple TV+. Tym razem pośmiejemy się „na sportowo”. Wygląda na to, że w jednym serialu Apple chce pogodzić odmienne gusty dotyczące dyscyplin sportowych Amerykanów i Europejczyków.

Ted Lasso, premiera 14 sierpnia

Sudeikis gra Teda Lasso, szkolnego trenera footballu amerykańskiego z Kansas, wynajętego do trenowania profesjonalnej drużyny piłkarskiej w Anglii, choć nie ma on żadnego profesjonalnego doświadczenia z piłką nożną.

Jason Sudeikis poza tym, że gra Teda Lasso, jest obok Billa Lawrence’a („Scrubs”), producentem wykonawczym. Serial powstał w Doozer Productions, we współpracy z Warner Bros. Universal Television. Serial jest oparty na wcześniej istniejącym formacie i postaciach NBC Sports.

Jak już pisałem, premiera tego dziesięcioodcinkowego serialu jest planowana na 14 sierpnia w TV+ na całym świecie.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.